Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruszka czy nie

boje sie ze bede miala figury gruszki :( czy a to sie zanosi?

Polecane posty

Gość gruszka czy nie

bylam za chuda, bylo mi kosci widac wiec postanowilam przytyc zeby chociaz miec normalna wage, na poczatku to sie rownomiernie rozkladalo wszedzie rosłam ale teraz tyje tylko w tyłku i udach :( na poczatku zanim przytyłam mialam 79-58-82, udo 42cm potem jak tyłam i rozkladalo sie rownomiernie to mialam 86-60-86, udo 46cm teraz jak przytyłam to mam 86-60-91, udo 51cm czy to znaczy ze bede miala figure gruszki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee, cos Ty wymyslasz Ja jestem jak Ty w poczatkowym punkcie mniej wiecej (80-56-87, udo 44) wiec to sa piekne zadatki na gruszke bo jest dysproporcja, a nie u Ciebie Tylko czemu chcesz jeszcze wiecej utyc? Te wymiary co masz teraz nie sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
teraz juz nie tyje, chcialam tylko ważyć prawidłowo, mam 1.57m i wcześniej ważyłam 40kg wiec o jakieś 8kg za mało, chciałam ważyć chociaż te 48 i faktycznie wygladam lepiej bo nie mam widocznych zeber, kosci na rekach, kosci miednicy i krtegosłupa, wiem ze w przyszlosci trudniej mi bedzie utrzymac metabolizm i ze pewnie przytyje dlatego teraz sie zastanawiam czy w przyszlosci jak przytyje to bede gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak udało Ci,się przytyc ? Ja mam 169cm,50kg,jem co popadnie, a nie tyje, a chciałabym tak z 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzej normalnej wagi wiekszosc kobiet tyje w d**e, wiec nie ma co sie przejmowac Serio pierwsze wymiary mialas wazac 40/157? Kurde, to ja mam naprawde drobne kosci bo waze 41/162 a wymiary podobne i do tego wiekszy tylek. Nie przejmuj sie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
miałam takie ale za to miałam bardzo kościcte ręce, nogi i bardzo widoczne żebra, kości miednicy i można mi było liczyć kręgi (nie żartuje) nawet lekarza niby to w zartach mowili ze rece mam jak u śmierci a patrzac na BMI to prawidłowa waga jest od 4kg, poszlam do lekarza on powiedzial ze powinnam wazyc 50kg ale juz wzielam te 48kg, mialam jak sie okazalo problemy hormonalne dlatego nie tylam i waga ciagle stala w miejscu, musialam zaczac brac tabletki anty (ze wzgledu tez na cere i okres) dzieki nim utylam pierwsze 3kg potem to juz wlasnym wysilkiem zaczelam tyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od wielu lat slowa o swojej wadze od lekarzy nie uslyszalam. Ale no mimo brania anty ani o 1kg nie ruszylam :D Mnie tylko ciekawi czy grubej by powiedzieli "pani to ma snalec w rekach" ;) Przestan sie zamartwiac, i jak masz zaburzenia rob badania u dobrego lekarza, nie bierz hormonow nigdy "na oko" bez diagnostyki. To najwazniejsze a nie to czy bedziesz miec 3cm wiecej w cyckach czy w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co figura gruszki jest zla? To kobieca figura. Czego chcesz autorko od tej figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
jestem tylko 4 cm niższa wiec nie mamy jestem raczej grubo koścista tylko dlatego ze majac podobna wage mamy (no ja miałam) podobne wymiary :P x tabletki anty byly dobrze dobrane bo jak wspomnialam mam problemy hormonalne (niedowaga, problemy z cera, dlugie, czeste, bolesne i mocne okresy) wczesniej i dermatolog mi mówił że przez hormony mam trądzik, a ja sama sie zglosilam do lekarza bo juz nie moglam patrzec na te kosci x uwazam tez ze to kobieca figura jednak nie wiem czy na kobiecie 1.58m dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz w ramionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
mam 88cm w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestes gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niskich dziewczynach strasznie wyglada figura gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z problemami hormonalnymi poszlas do endokrynologa czy ginekolgoa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
najpierw bylam u darmotologa bo mialam problemy z cera powiedziala ze to problemy hormonalne i stad ten tradzik potem poszlam do lekarza ze wzgledu na wage, zrobil badania i również powiedział że to przez hormony potem poszlam do ginekologa (tutaj w sprawie miesiaczek) powiedzialam to co mowili inni lekarze, zbadala mnie i dopasowala mi tabletki, no i teraz nie mam niedowagi, rece nie sa jak u kosciutrupa, cera juz bez tradziku, wyglada o niebo lepiej, okres jest mniej bolesny, krótszy (trwał do 10 dni teraz 4/5dni) nie jest taki obfity i nie jest tak czesty i nieregularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruszka dobrze wyglada przy wyższym wzroście , niekoniecznie wlasnie bo mam kolezanke niska i dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
źle nie jest bo mam jak na razie 91cm w biodrach i 51 w udach jednak nie chcialabym mieć 100cm w biodrach i po60cm w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figura gruszki to najgorszy typ figury. Niestety jak przytyje taka osoba, to przede wszystkim rośnie tyłek i nogi, a reszta ciała jest w miarę ok. Kobieta gruszka nie powinna nigdy przytyć. Już o wiele jest lepsza figura jabłka, ale na to nie ma się wpływu, to są geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
nikt u mnie w rodzinie nie ma figury gruszki, babcie sa jabłkami, mama bardziej jak cegła podobnie ciocia no tylko kuzynka ma figure gruszki ale ona ma to ze strony wuja z który nie jestem w ogole spokrewniona (ciocia jest siostra mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
wydaje mi się czy prowokujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
co prowokuje? mówię jak jest bo ostatnie 3 kg poszły w uda i tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz na mysli piszac tradzik? W sensie ropne itd czy po prostu jakies wagry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
ropne, miałam czerwone ropne krosty na twarzy, dekolcie i plecach, stosowałam również maście ale pomagały na jakiś czas, a jak zaczełam brać tabletki to gineły i obecnie nie mam juz żadnych krost (no raz na jakis czas 1 czy 2 sie pojawia ale sa male i bardzo szybko gina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz k***a problem, ciotki jablka cegły, ja p*****le kobieto, chcesz wygladac jak jablko, p****alo cie. Ciesz sie ze masz ksztalty kobiece, chcesz wygladac jak facet. Rowno cie rypie w dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie masz sie czym przejmować, niskie tez dobrze wygladaja z ta figura ;) x x gość wczoraj Serio pierwsze wymiary mialas wazac 40/157? Kurde, to ja mam naprawde drobne kosci bo waze 41/162 a wymiary podobne i do tego wiekszy tylek. v a tej wypowiedzi nie rozumiem, jesteś wyższa o 5 cm ważysz 1kg wiecej, masz podobne wymiary tylko tyłek większy i uważasz że masz drobne kości a autorka już nie? gdybyś była o 10cm wyższa to może bym zrozumiała ale to tylko 5cm a nie cała głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam figurę gruszki i jakoś żyję, ale między innymi takie tematy jak ten dobitnie mi dają do zrozumienia, że moja figura jest chu/jowa i nie mam prawa nawet przez sekundę być zadowolona ze swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka czy nie
ja nie mówie że figura gruszki jest zła bo nie jest jednak boje sie że przy moim niskim wzroście bede źle wyglądać :( moja kuzynka ma figure gruszki i świetnie wygląda jednak ona jest wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×