Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból piersi i karku od owulacji, wczesne objawy ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Po owulacji zaczęły mnie boleć piersi i kark tak po środku. Piersi bolą przy dotyku a kark od czasu do czasu. O ile ból piersi miewałam (ale bliżej okresu) to bólu karku nie i nie wiem, czy w ogóle wiązać to z ciążą? Czy to możliwe objawy ciąży? Może tak miałyście same? Czy ból karku może mieć coś wspólnego z wczesną ciążą czy raczej inne przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nic z tych rzeczy nie ma wspólnego z ciążą, a kark to już w ogóle :D Po co sobie wkręcasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja 18 lutego. Tak, chcę, chociaż planowane dopiero za kilka miesięcy :) Ale jakoś nie wiem, czy w to wierzyć. Kilka dni po owulce dopadło mnie niby przeziębienie, ale w sumie nie miałam kaszlu, katar lekki wodnisty a czułam rozbicie całkowite - no ale teraz przeszło to uczucie trochę już, więc pewnie chwilowe. Piszę o tym, bo naczytałam się, że niektórzy mają niby objawy grypowe po zapłodnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i codziennie mi się coś śni :D i sny bardzo wyraziste (raz o ciąży) ;) ale czy to objaw ciąży - wątpliwe. Raczej instynktu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kilka dni sie wyjasni, objawy grypowe w ciazy wiaza sie z tym ze jest ci zimno szczegolie wieczorem z powodu lekko podwyzszonej tempki , ja tak mialam i bol piersi tez byl od owulki a za ile dni robisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zrobię dopiero w czwartek lub piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ja, ani moje kumpele nie miałyśmy żadnych objawów ciąży, dopóki nie okazało się, że nie mamy miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede robic w piatek mozemy sobie pokibicowac, jestem dobrej mysli wlasnie przez ten bol piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to zobaczymy w piątek, a starasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak juz z 4 miesiace, w zeszlym cyklu mialam jakis cien ale niestety dostalam okres w tym cyklu oczywiscie dni plodne wykorzystane i czekam na efekty, piersi zaczelu mnie bolec okolo 4 dni po owulacji wiec jestem dobrej mysli bo zazwyczaj bola mnie na 3 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozatym od wczoraj okresowo tak dziwnie pobolewa mnie w okolicach macicy jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×