Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćonaaaa

Bolące uda zakwasy

Polecane posty

Gość gośćonaaaa

Nie moge spać tak bardzo pieką mnie uda. Mam okropne zakwasy... Za pare godzin musze isc na zajecia ale to w moim stanie jest niemozliwe :( zwykly ibuprom pomoze? Boje sie, ze sie sprzewracam a troszke trasy mam do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz możliwość użycia ręcznego prysznica, to użyj w miarę bardzo ciepłej wody na przemian z chłodną (nie lodowatą) i ręką, lekko ściskaj uda partiami od góry do dołu a pomiędzy lekko pomasuj pasmami wzdłóż, od góry do kolan. Potem delikatnie wklep jakiś bezzapachowy krem. Powinno przejść. Najlepszy byłby masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaaaa
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskocz pod chlopa niech cie wytarmosi ,wygniecie .poczujesz sie lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co i proszę bardzo. Mam nadzieję że pomogło złagodzić ból. X Gość 05:24 po co dodatkowy wrzód na dooopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaaaa
Chłopa nie mam :) Trzeba sobie radzic samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaaaa
Sie usmialam z tego wrzoda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemasz chlopa? Oooo, to zostane twoim ugniateczem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo po ki diabła jeszcze wrzód (nie koniecznie na doopie) kiedy takie "to" samo by się domagało "ugniatania"? A kij mu w dooopę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaaaa
Moze nie w dooope bo sie jeszcze o zgrozo okaże, ze temu komus sie to podoba :) Ja skapitulowalam, ból jest i jest zbyt mocny co gorsze to uniemożliwia mi ******iestety. Czemu nie spicie Robaczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudzila mnie sztywnosc w majtach, i takse leze i pisze i mysle jak to zrobic zeby zwiednoł. Zwalic go ? Moze mieszkasz blisko i wpadla bys na cieplego loda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaaaa
No super. Posmialismy sie :) Nie lubie lodów. Dziękuje za tę wspaniałomyślną propozycje. Jak milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Ja masuję zakwaszone mięśnie na tych wałkach z www.blackroll.com.pl/, dostałam je kiedyś na urodziny bo uwielbiam trenować a zawsze w domu skarżyłam się na zakwasy i ogólnie przemęczone mięśnie (takie uczucie ciężkości, a czasem drętwienia). No i teraz masuję się pare minut przed treningiem i pare minu po i czuję się lepiej, lżej, a przy okazji jak już te mięśnie nie są tak spięte, to na przykłąd nogi stają się też bardziej rozciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberka7777
Nie zawsze ból po ćwiczeniach to zakwasy. Czasem może to być coś poważniejszego. Jeżeli ból nie ustępuje przez kilka dni warto skonsultować się ze specjalistami jak http://www.centrumkompresjoterapii.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×