Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bylam u fryzjera araba i zrobilo mi sie mokro hihi

Polecane posty

Gość gość

Tak mnie targal za wlosy, mocno trzymal za glowe, strasznie niedelikatnie tylko brutalnie wrecz ze mnie bolalo jak mnie targal ale podniecalo mnie to. Napewno jeszcze tam pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazał połykać sperme czy mogłaś wypluć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet tych włosów które spadły na podłogę nie pozwoliłabym smoluchowi dotknąć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałam pić spermę jego braci i kuzynów, a on spuścił mi się w cipkę, bo dzieci chce mieć swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie byc bezczelni dobrze ? Taka moja fantazja poprostu, cos w tym bylo jak mnie tak ostro traktowal, podobalo mi sie to a on niezwracal uwagi nawet na mnie, traktowal jak obiekt do obciecia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale to domena polek latać i sikać w majty za arabami. Nie wiedzą czym to pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie raz tak facet potraktował to dostał w morde aż się zatoczył. Owszem to może być podniecajace ale to jest takie samo podniecenie jak przy zdenerwowaniu. Niestety tak organizm reaguje że stres powoduje podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres podniecenie powoduje ? Haha co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis znow do niego pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz jedne sie podniecaja gdy mezczyzna traktuje je kulturalnie jest mily szarmancki romantyczny itd. A inne sie podniecaja gdy facet traktuje je jak kupe goowna gdy je wyzywa bije poniza gwalci itd. Autorko ty sie chyba do nich zaliczasz i nie gadaj ze nie bo reakcja organizmu cie zdradzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz jedne sie podniecaja gdy mezczyzna traktuje je kulturalnie jest mily szarmancki romantyczny itd. A inne sie podniecaja gdy facet traktuje je jak kupe goowna gdy je wyzywa bije poniza gwalci itd. Autorko ty sie chyba do nich zaliczasz i nie gadaj ze nie bo reakcja organizmu cie zdradzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×