Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bylem na prostytutce i chyba sie zarazilem HIV

Polecane posty

Gość gość

pekla gumka i zauwazylem jak wyjalem. Ile mozna zyc z HIVem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjme to na klate jak bede chory ale chce wiedziec, robila ostrego mi loda szurajac zebami, pewnie mam podraznienie na penisie, i ten brak gumki, moge se wieniec kupywac tylko ile lat mozna zyc z HIVem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że robiłeś to z prostytutką nie oznacza, że zaraziłeś się HIV, może ona nie była chora. Jeśli masz wątpliwości, pytania itd. Napisz do nich. www.aids.gov.pl/pi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakas rosjanka, pewnie miala wielu wiec mozliwe ze byla chora, a tam pisac nie bede bo dlugo minie zanim odpisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko mowila ze bierze tabletki, pozatym dowiedzialem sie ze ma męza wiec nie bedzie mnie chyba posadzac. Obawiam sie HIVa, szkoda bo nie chcialbym sobie tak zycia zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****le twoje testy, zrobie normalnego za 3 miecha. a pisac tu moge, zmien temat jak nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jej pi zde lizałem, masakra zobaczymy co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na Hooj wogóle piszesz debilu co? Mamy współczuć koorviarzowi? a zgnij gnoju w męczarniach na tego HIVa ja gdybym miał podejrzenia to bym w try mi ga zamówił test a nie czekał jak debil 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co bys zamowila, zrobila i co by ci to dalo, no co? nic, ja zrobie za 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no koorva a co za różnica? jutro czy za 3 mchy? Jesli masz HIV to masz i tyle, czy zrobisz jutro test czy za 3mchy to i tak już go masz i nic to nie zmieni! Ale jeśli nie masz? To będziesz jak debil się przez 3mce zamartwiał? nerwicy dostaniesz, deprechy, chlać zaczniesz i nie wiadomo jak upadniesz, aż na samo dno, zaczniesz odwalac jakies głupie rzeczy bo wydawało ci sie ze masz HIV i ze juz długo nie pociagniesz, a tu nagle mijają 3mce robisz test i okazuje się ze jestes całkiem zdrowy, ale życie i tak już zyebane, bo przez te 3mce naodwalałeś tyle świńśtw, głupst itp itd ze i tak masz już przesrane u wszystkich wokół siebie... Twój wybór, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, od razu i tak test nie wykryje wirusa, trzeba poczekać kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos wytrzymam te 3 miechy, a czekac trzeba, odrazu tego nie wykryjesz mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę 'chce żyć!' - wszystko o HIV ,jak wykryć ,jak z tym żyć,jak się zarazić itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spi erdalac mi z jakimis ksiazkami!! chce wiedziec czy teraz sie zarazilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam na forum ze zadko sie zdarza zarazic przez peknieta gume, wiec chyba przestane juz czytac i pojde stad, najlepiej na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslicie zarazilem sie? pekla gumka w czasie stosunku, mialem podraznionego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są na to testy i specjalistyczna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test nie powinien być wykonany zbyt wcześnie po potencjalnym i ryzykownym zakażeniu.Od około 3 tygodnia można wykryć produkcję przeciwciał, więc zaleca się wykonanie testu od 4 tygodnia, a najlepiej po 3 miesiącach by wynik ujemny lub dodatni był wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie bardzo ważna wiadomość wyżej. Nie wspominając o tym, że powinieneś ponieść odpowiedzialność za inne osoby z którymi będziesz się w tym czasie kochać (wstrzymaj się!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANS ROHR
na niemieckich stronach medycznych podają, że test iv generacji od 17 dnia wystąpienia ryzyka - prawdopodobieństwo wyniku 99,91 %. posiłkujcie się pewnymi, zachodnimi źródłami, a nie jakąś komunistyczną propagandom !! ps. w 28. dniu od ryzyka test jest w 100% skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorr
No i dobrze Ci tak.Trzeba bylo nie chodzić na dziffki,masz nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×