Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość7171

Chce wrocic do Polski, jakie mozliwosci?

Polecane posty

Gość gość7171

Tak jak wyrzej, znudzilam sie tulaniem po swiecie I Tesknie za rodzina. Chce meza Polaka I ulozyc sobie zycie. Problemem jest tym ze boje sie o prace. Nie mam wyksztalcenia wyzszego ale mowie perfect po angielsku I hiszpansku. Mam wieloletnie doswiadczenie w nauczaniu angielskiego i certyfikaty na oba jezykI. Czy jakbym zrobila jakis Kurs dodatkowy to mam szanse na dobra prace biurowa np??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7171
Czemu tak myslisz? Ze wzgledu na brak wyksztalcenia wyzszego?? Jestem z wroclawia, to Wielkie Miasto ktore bardzo sie rozwinelo I poszukuje sie ludzi z jezykami, to przynajmniej co slyszalam. Ale wole sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz języki prace znajdziesz podejmiesz szkołe i pójdzie ! dobrze by było abyś miała już odłożone na własny kąt a cała reszta to pestka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj nieudaczników życiowych, jak się chce i ma się głowę na karku to i praca się znajdzie. W Polsce uważam,że żyje się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziki socjalizm wszystko ci zaj***e, miej w d***e sentymenty i chroń swoją własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również :) zwłaszcza dlatego ,że nie muszę żyć wyrzekaniem się codziennego zwyczajnego życia dla paru groszy więcej :) aby móc wrócić po pracy do domu i jedyne co opchać brzuch obiadem aby chwile później zasiąść przed telewizorem ewentualnie jako frajda wyskoczyć po zakupy ;) tego właśnie nie chcę , zatem wolę mniej a sympatyczniej u siebie w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Ja wlasnie za tym tesknie, za rodzina, za niedzielnymi obiadkami u dziadkow. Za znajomymi, za wlasnym krajem. Ale boje sie ze BedZie ciezko zaczac. Praca za 2 tys a chociaz wynajem mieszkania we wroclawiu to conajmniej 1000. Tego sie boje najbardziej. Boje sie ze bede tesknic za hiszpania I za sloncem. Juz niewiem sama co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz własnego lokum to trochę będzie kiepskawo to fakt inaczej się żyje jak już człowiek ma jakieś tam mieszkanko próbuj może akurat ni będzie aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce poweiedza Ci: MHD, PKP, PSS Miales huju dobrze, po cos k*****e przyjechal predko stad s********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wrocisz to uzbieraj na mieszkanie:) lepiej miec cos swojego i Wtedy Cala wyplata jest twoja, a nie polowa odejdzie Ci na wynajem Albo kredyt to Wtedy szybko zapragniesz wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do Polski lepiej żyć wsród swoich, jak umiesz biegle dwa języki napewno pomorze tobie znaleść prace. Życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd miało być pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy by tylko w biurach chcieli pasożytować, a pracować nie ma komu w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach maszyny zastepują prace ludzką więc jest coraz miejsze zapotrzebowanie na pracowników fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wsparcie, lece jutro na swieta I sie rozejrze po wroclawiu co i jak:)) nakrecilam sie na powrot strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj smialo. Ja za rok palnuje wracac, starczy juz tego miodu emigracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie dadzą te języki, nauczać też nie będziesz bo jest sporo cudzoziemców ktorzy opanowali szkoły językowe i nie będziesz potrzebna:-O eby znaleźć prace w Polsce musisz mieć wyksztalcenie w: ITI i doradztwo podatkowe, reszte możesz sobie wsadzić. W więc NIE PRZYJEŻDŻAJ chyba że ogarniesz wszystko z pensją 2000 netto (praca w szkole jako nauczycielka angielskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska to bagno, po co tu chcesz wócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×