Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce wrucic do PL ale az sie boje czytajac was

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam za granica 20 lat ale juz sie zmeczylem jestem chory i chce do PL ale boje sie jak tu kazdy tak nazeka ze niema pracy itd itp ....._(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak źle jak Polacy piszą oni zawsze narzekali nic im sie nie podoba nie jest tak źle nie taki diabeł straszny jak go malują bezrobocie wynosi tylko 9 procent jest względnie tanio darmowa opieka medyczna edukacja jest spokój da sie wyżyć nie słuchaj głupich malkontentów bo oni cały jad wylewają i bzdury piszą życie w Polsce wbrew pozorom nie różni się od innych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na zdjęciach jak wyglądają polskie miasta drogi autostrady są piękne i nowoczesne zobacz nasze lotniska oraz pendolino nowe osiedla mieszkaniowe wpisz sobie w necie tam za granicą wzrost PKB w 2014 w 2015 2016 2017 roku polska przez bank światowy międzynarodowy fundusz walutowy jest krajem o wysokich dochodach oraz polska jest zaliczana do krajów wysoko rozwiniętych wpisz sobie polska krajem wysoko rozwiniętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki pocieszyles mnie bo juz zlorzylem wypowiedzenie ostatni dzen pracy to 29 luty potem PL chce wszystko zaczac odnowa po 20 latach nieobecnosci 1500 zl netto starczy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze tak jest wiec napewno prace sie znajdze o to wlasnie mi chodzi juz mam po dzurki w nosie zagranicy chce tylko normalna prace w PL bez godzin extra i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie słuchaj głupich debilnych polaczków co prześcigają sie kto bardziej zbluzga kraj wpisz sobie również lista państw świata wg wskaźnika rozwoju społecznego polską wersję i to samo na angielskiej list of countries by Human development Index 2015 oraz awans polski w rankingu rozwoju i wpisz sobie na youtube autostrady w Polsce youtube 10 lat podsumowanie oraz wpisz sobie germany Poland Frankfurt Rzepin youtube i obejrzyj i nie jest tak źle jak oni piszą nie słuchaj ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz wracać po to aby klepać biedę, oszalałeś, chyba że będziesz miał z czego żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na te podane strony i zobacz że nie jest tak źle i zobaczysz przez to że to narzekanie jest nieuzasadnione zobacz na tych stronach i filmikach na youtube jak polska się zmieniła i 65 do 70 procent Polaków zarabia więcej niż dwa tysiące dwieście złotych za płace minimalną żyje około 10 procent ludzi tak jak w każdym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki pocieszyliscie mnie ja niestety pamietam ta PL z przed 20 lat ciesze sie ze jest tam fajnie naprawde dzieki za pocieszenie tymbardzej ze niemam tam zadnych juz znajomosci dzeki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj też o tym że od kwietnia ma wejść 500 zł na dziecko i becikowe tysiąc złotych polska to taki kraj więc da sie wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od marca bedze jeden bezrobotny wiecej w kraju gdze jestem przepracowalem legalnie 16 lat tutaj po przepracowaniu 15lat nalerzy sie 50 % najnizszej emerytury czyli jakies 340 e oczywiscie w wieku emerytalnym dlatego juz mam gdzes sie dorabiac zabijac chce do PL pracowac 8 godzin za minimalna krajowa mogie robic nawet za ciecia kierowce co by nie bylo mam prawwo jazdy B C D E oby tylkocos znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz prawko D to w każdy większym mieście w MPK szukają pracowników za 1500-1800 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam przewozu osob a to kosztuje chyba 8 tys zl i 280 godzin kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na te podane powyżej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzalem super ladne autostrady takie same jak W niemczech francji angli czy hiszpani poprostu super fajnie ze tak sie zmienilo przez te 20 lat juz tu niemogie z szefem sie szarpiemy i pozatym wszystko mnie wkurza chce do PL mogie pracowac za minimalna krajawa mam wszystko gdzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracaj, najpierw się naucz polskiej ortografii. Bo wstyd Polakom robisz, nie o taką Polskę walczylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jesteś z zwodu to ci powiem ile zarobisz i na co będzie cię stać. Bo znam ludzi z IT którzy żałują ostro że po 4 latach wrócili do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 14 latach wracam ,z Niemiec ,w pl praca jest dla pracowitych na budowie itd. Za 3tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowca B C E ale chce pracowac gdzez za dozorce stroza cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrucic, nazeka - Jezu ludzie ogarnijcie się, to wstyd być Polakiem i tak pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20 18 zamknji debilu odbyt cwoku wstyt to twojej matce za ciebie ze ma takiego kundla jak ty smrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc22 40 zamknij odbyt suko pisze jak chce nic ci do tego stara torvo sram na groby twojej najblizszej zdechlej rodziny kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przynajmniej umiem pisać w języku, ktorego uzywam. I "wstyd" się pisze cwoku. Zostań tam i się nie przyznawaj, ze jesteś z Polski, mów że z Syrii, tylko wyblakles. I dziwicie się, że mamy taka opinię za granica jak takie głąby tam wyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć taka robotę, gdzie nie trzeba umieć pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mamy super autostrady!! niczym sie nie roznia od niemieckich czy angielskich!! a tak, poza jedna mala rzecza - ZAPLATA!!! moze i drogi sa takie same, ale bez watpienia sa NAJDROZSZE w calej unii!! :D minimalna to 300eu, a koszty zycia w granicach 700eu :D pewnie, ze masz 'darmowa' sluzbe zdrowia, ale zapisy do specjalistow masz na dwa lata pozniej :D i albo bedziesz pracowal za 2500 na reke (a to juz naprawde spooooro) i 40% zabierze ci z tego panstwo, ale jak bedzie ci na zdrowiu zalezalo to i tak zaplacisz KOLEJNA kase by isc prywatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20 48 gosc 20 50 sram na groby waszej najblizszej zdechlej rodziny cwoki pisze jak chce cwoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublinie nawet nie musisz mieć prawka na D, a masz szansę na pracę w MPK. MPK płaci za kurs i Cię potem zatrudnia, ale musisz tam kilka lat potem pracować. Jak masz prawko na D, a nie masz kursu przewozu to też Ci mogą opłacić, obyś tylko chciał pracować w MPK za 1500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie mieszkam w Lublinie cos wymysle jak nie to MOPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie srać, a pisać jak nie umiales, tak nie umiesz. Sranie nie pomoze, tylko powrót do podstawówki i skończenie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kundlu zamknij odbyt mam wiecej niz ty co pisac umiesz chodz bys niewiadomo co skonczyl bedzesz wiecznym nieudacznikiem siedzacym na kompie tacy jak ty robia na mnie cwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×