Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pianoforte

chciałabym sie nauczyć grać na pianinie

Polecane posty

Gość pianoforte

nie mam tego instrumentu w domu, wiec nie moge cwiczyc. powinnam sie zapisac do jakiejs szkoly? co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
w wakacje chcesz się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska nebeska
proponuję poćwiczyć na parapecie ;) jak dokonasz zakupu instrumentu będzie jak znalazł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianoforte
mogłabym i od dziś zacząć. podstawy jakies tam mam bo sie w szkole kiedys uczyla. uwielbiam dzwiek pianina, dla mnie to najpiekniejszy instrument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianoforte
a jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoSS
pareeeeeeee........ lat temu.........były proby ......:) miłe doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
ok, ale przydałoby się mieć chociaż keyboard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś chciałam nauczyć się
grać na skrzypcach, ale tylko gitarę miałam. męczyłam ją z pół roku i doszłam do wniosku, że jak ktoś nie ma talentu to nie ma i cudów ni ma. ale za to świetnie gram na mietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz a ja mam pianino
i na nim nie gram. A umiem. Ale jakos nie mam okazji pograc. Musialabym kupic jakies nowe nuty, bo wszystko co mam w domu to juz gralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz a ja mam pianino
ale chcialabym pograc na flecie poprzecznym bo tez umiem ale go nie mam. Jak bede miala wolne 2 tysiaki to sobie sprawie i pewnie tez nie bede grala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proserpina
a czy bardzo trudno sie nauczyć grać osobie już dorosłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoSS
fortepian i skrzypce:) melodia dla ......mnie🌻:) mmmmmmmmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz a ja mam pianino
moim zdaniem duzo trudniej niz dziecku. Ja zaczelam w wieku 6 lat. Doroslej osobie trudno by bylo nauczyc sie ukladac reke itd. Poza tym ja mam teraz bardzo rozciagniete palce bo cwiczylam granie od dziecinstwa a osobie doroslej to juz tak szybko nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proserpina
hmmm no właśnie. ciekawe co by wyszło w konfrontacji moich chęci z przeciwnościami losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
3 lata temu postanowilam spełnic swoje najwieksze marzenie, znalazłam nauczyciela pianina który udziela mi lekcji u siebie w domu, kupiłam na początek za 1000 zł pianino które nadawało sie do gry, i w wieku 21 lat zaczełam nauke.Wszyscy sie pukali w glowe ze taka stara a sie na na pianinie uczy! a teraz im galy wychodzą jak wymiatam "dla elizy" :) :) gorąco polecam, ale niestety z Warszawy nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proserpina
dzieki podaaa, czyli jak sie chce to mozna. gram na gitarze, myślicie że w kwetii rozciągniecia palców to coś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
musisz miec instrument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
nie ma pojecia o gitarze ale ja mam drobne dłonie i na samym poczatku nie mogłam złapać całej oktawy jedną reką ale potem to przyszło samo, bo jak ktos chce to nawet fizyczne bariery nie mają znaczenia, więc do dzieła dziewczyno,nie będziesz żałowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaa
pomaga 🌻 można rozciągac paluszki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
ja, kiedy gram odcinam się od rzeczywistości mam takiego hopla, ze gram w sklepie muzycznym, gram jak jestem z kimś w knajpie (temu komuś gram), gram jak mi smutno kiedys wracalam z facetem i zatrzymalismy się w takim zajezdzie i tam bylo pianino - dostałam brawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proserpina
najwiekszy problem z insrtumentem, nie dość że kasa to jeszcze nie mam miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proserpina
a skąd jesteś> od kiedy grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
istnieje mozliwość wypożyczania sali ćwiczeniowej z instrumentem odpłatnie w szkołach i akademiach muzycznych, salki sa wyciszane i nie jest az tak drogo, a przychodzisz cwiczyc kiedy chcesz,chociaz na poczatek dobre a potem na instrument sie uzbiera.Albo wiem, sprzedam Ci swój, bo zbieram na pianino cyfrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
gram od8roku zycia..co do instrumentu - heh...moze ktoś w rodzinie u Ciebie ma? jakaś ciocia albo babcia? potem skonczylam średnią szkołę muzyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim2000
Hmm uczyc sie grac? mysle ze to samo przychodzi wraz z przyjsciem na swiat.ja majac 5,6 lat gdy dostalam maly keyboard zaczelam sama grac to co slyszalam w radio czy co kolwiek a teraz... :) ja mam odwrotny problem bo nieznam nut.i wydaje mi sie to bardzo skomplikowane natomiast sama gra ze sluchu to czysta przyjemnosc :) A jesli cie interesuje instrument to moge ci sprzedac. Moze ty nauczysz mnie nut? :D Pozdraawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arsztezja
dziękuje za wszystkie oferty, jeśli już sie zdecyduje na kupno pianina to chyba najpierw pomysle o większym mieszkaniu :-) i rzeczywiście popytam w okolicy i po rodzinie. podziwiam osoby, które grają ze słuchu. Jednym sprawia przyjemność taka forma, ja lubie jak słysze to co mam napisane w nutach (pewnie dlatego że nie wychodzi mi granie ze słuchu :-p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×