Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lawrence

Ciąża czy choroba ?

Polecane posty

Gość Lawrence

Witam, jestem nowa na tym portalu a znalazłam się tu z dość ważnym dla mnie problemem. Mianowicie, od ponad tygodnia już spóźnia mi się miesiączka, do tego od 5 dni praktycznie bez przerwy czuje ból w jajnikach, mam dość duże upławy z pochwy, raczej nie mają zapachu, kolor jest biały, może trochę przezroczysty, ale potrafią lać się strumieniami, miałam jakiś czas temu trochę słaby humor ale to się wyregulowało. Dziś rano obudziłam się z ociężałą głową, kręci mi się w niej kiedy zrobię mocniejszy ********iąża ? właśnie tego chciałam się dowiedzieć. Miesiąc temu spałam z chłopakiem, ale na następny dzień dostałam miesiączki (mam je nieregularne więc to mógł być dzień płodny) zabezpieczyliśmy się. Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Mam zamiar udać się do ginekologa jednak z tym jest bardzo ciężko. Miał ktoś podobny problem i może mi coś doradzić ? ciąża jest mi teraz nie na rękę a zaczynam się martwić że to jednak to :( Dodam jeszcze że miałam trochę stresu w tym miesiącu. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zaburzenia hormonalne lub zapalenie przydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś okres, test negatywny a ty pytasz czy ciąża myślisz czy tylko udajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×