Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co musi "mieć" facet, żebyście miały na niego ochotę?

Polecane posty

Gość gość

Oto rzeczy, które najbardziej przyciągają gąski: 180 cm wzrostu kaloryfer na brzuchu 45 cm w bicepsie wiek 18-30 lat agresywny arogancki tatuaże wyrok w sądzie za zabójstwo Jakie jeszcze cechy wyglądu czy charakteru musi mieć facet, żebyście miały na niego ochotę seksualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymieniles dla mnie najważniejszej. Musi mieć dużą kasę i być szczodry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem musi mieć to coś precyzyjnie nie potrafię określić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kasa i szczodrość tylko do małżeństwa. Do seksu sku..iel, a do płacenia bogaty pantofel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ted Bundy miał 178 cm wzrostu, prawie brak mięśni i miał tylko wyrok w sądzie za zabójstwo i był agresywny i tyle wystarczyło mu, żeby wyrywać gąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, mój się nie wpisuje a ochota jak była, tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze- faktycznie, zapomniałem o dużym przyrodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firer był "tylko" psychopatą i to wystarczająco przyciągało damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ochotę, zanim zobaczyłam co ma w spodniach. I osobiście stwierdzam, że jakby był mniejszy, to też bym była zadowolona. Bo to co mnie naprawdę jara, to to jak patrzy z tym swoim uśmieszkiem na tym od tygodnia nieogolonym ryjku. Majtki spadają same od nadmiaru emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio mi się spodobała taki facet - niski, max 175 cm wzrostu na oko - obiektywnie niezbyt atrakcyjna twarz - 35 lat ale miał włosy ładne, taki fajny loczek, albo zaczesane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 cm to dobrze jakby miał, reszta nie jeśli chodzi o wygląd nie jest dla mnie istotna. Agresywnych i aroganckich omijam z daleka, kryminaliści również mnie nie kręcą. Ogólnie rzecz biorąc wolę grzecznych chłopców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to co mnie naprawdę jara, to to jak patrzy z tym swoim uśmieszkiem na tym od tygodnia nieogolonym ryjku. Majtki spadają same od nadmiaru emocji. x Czyli taki słodki drań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jeśli chodzi o wygląd miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie chcę aroganckich, agresywnych, kryminalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi mieć ładne oczy, uroczy uśmiech , sylwetkę w normie (nie za chudy , nie otyły) , nie może być łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
185 cm wzrostu, 21-25 cm f...ta, zdecydowany, z******ty w łóżku, brunet, wyrzeźbiony brzuch, troszkę mięści, zadbany zarost, fryzura, ciuchy, zaradny, w miare bogaty (chociaż ze 30 tys na miesiac). CHOJNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie chcę aroganckich, agresywnych, kryminalistów x Wszystkie tak piszą, a później mówią: "Panie władzo, ja naprawdę spadłam ze schodów dwa razy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
185 cm wzrostu, 21-25 cm f...ta, zdecydowany, z******ty w łóżku, brunet, wyrzeźbiony brzuch, troszkę mięści, zadbany zarost, fryzura, ciuchy, zaradny, w miare bogaty (chociaż ze 30 tys na miesiac). CH*JNY usmiech.gif żeby dobzre dymał, ostro zapomnialam dodac 28-33 lata;) i bardzo hojny jesli o prezenty i kase chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 cm penisa :O? przepraszam ale zapytam jako kobieta ...gdzie Ci się to mieści :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tak piszą, a później mówią: "Panie władzo, ja naprawdę spadłam ze schodów dwa razy". X Nieprawda. Nigdy nie zainteresowałabym się takim facetem chociaż masz trochę racji,no niektóre są naiwne i na to lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA badano 1450 mężczyzn i okazało się, że największy miał 24 cm. 90 procent sprzętów miało 10-15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Nigdy nie zainteresowałabym się takim facetem chociaż masz trochę racji,no niektóre są naiwne i na to lecą... x Chyba wszystkie. Wystarczy poczytać w internecie ile fanek ma Domogarow, który lał swoje żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze po co zadajesz takie pytania. Wybieraj sam która ci się podoba i zagaduj. Jak będziesz chciał spełnić kryteria dam internetowych to tylko w kompleksy popadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
massacra - chyba ci się wkradła litera "l".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystkie. Wystarczy poczytać w internecie ile fanek ma Domogarow, który lał swoje żony. X Równie dobrze można powiedzieć,że wszyscy faceci lecą na tępe dziunie kilo tapety na twarzy,solarka i białe kozaczki. Najlepiej cały gatunek ludzki wrzucić do jednego wora , bo przecież nie ma wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej garniturkowy gryzipiórek, który czasami rzuca spojrzenia jak skrzyżowanie Tonego Starka z Lokim z Avengersów. Niestety, wobec takiej ilości samczego samozadowolenia jestem bezbronna jak niemowlę. Moje majtki też. A co do Domogarowa - też jestem fanką, bo jest przystojnym facetem, kapitalnie zagrał Bohuna i nie tylko. A że żony lał? No lał. Mnie nie bił, to może mi się podobać. Na odległość i na ekranie. Zupełnie inaczej to działa w przypadku aktora, którego w życiu nie poznamy, a inaczej w wypadku faceta. Choć oczywiście są patologie, które lubią dostać po mordzie, bo się wtedy czują kochane, ale to pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie było o żądze, a nie o związek . do bzykania nie potrzebna mi czyjaś kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie było o żądze, a nie o związek . do bzykania nie potrzebna mi czyjaś kasa x Ale zawsze to fajniej jak się ma po bzy..aniu jakieś fundusze na ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×