Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o użytkowiku Kotarba?

Polecane posty

Gość gość

Jak go postrzegacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z największych psycholi na kafe ever. A musze przyznać że dorobić się takiej gęby jest tu dość ciężko, mają takich prominentych konkurentów jak Przemo z fotami swojego gowna w łapie, analny Tomek z moszną na słoiku po majonezie czy wampirzyca Ania z Poznania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analny Tomek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honocwel nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homocwel nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata kafeteryjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczył się w szpitalu psychiatrycznym w Tworkach i nie wyleczył zj******o mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwelisko groziło tu kilku osobom że je zniszczy ale pisał tylko sam ze sobą udając gości, a to jego autentycznie zaczęło jechać kilka osób. Sam się zatruł swoim jadem i niedługo to jego wykopią z kafe bo ile można pisać samemu ze sobą, a jego hejtuje już kilka osób więc nie ma wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś debil twierdzi ze te kilka osób co mu jedzie to projekty HIM :-D mimo że wiekszosc z tych co mu jadą HIM wcale nie lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mniej się rzuca jak ktoś go shejtuje i myślę że zauważa mimo że tego nie przyznaje że nie jedzie mu tylko jedna osoba. Ten temat też pewnie jego-przejął sie.:D wycwanił sie bo zaczął czasem pisać "!" i "?" bez spacji co było dla niego charakterystyczne ale i tak styl ten sam i zwroty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mniej się rzuca????? :-D :-D :-D wystarczylo ze na jednym z tematów pt "him=gggb" wpisał się Syn Fubu i w szczerych prostych słowach go skrytykował i sie zaczęło... szedłem spać przed 24 byly 4 tematy hejtujące Fubu, rano ok 7 jadąc do pracy wszedlem w tel. na kafe i ...... 2 strony, słownie całe DWIE STRONY byly z****** hejterskimi tematami o Fubu :-D koles calą noc siedzial i ćwikał tematy o Fubu hahahaha :-D w dodatku kryptogej kazał mu ssać swoją pałę :-D this is freak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer i schizofrenik gorszy od cynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafi fas rozszyfrowac niezle, potrafi tez myslec o tym co robi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie znam takiego ale każdy użytkownik tego forum to wyjątkowo kiepska imitacja mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akimke wczoraj Dzięki ziomek :D ach, znowu same posty z gościa ciekawe kto je napisał ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekaw kiedy on tutaj zajrzy. cos w rodzaju kotarba to nie ja. napeno wszystko obserwuje 24 h na dobe http://tinyurl.com/hq8qp85 lepiej nie przeginac jak cos to tylko on bedzie trolowal i grozil innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci w d**e nie włażę. to ty wchodzisz w moje posty a ja tylko odpowiadam. bo nie chcę by ta srysia myślała, że się za nią podaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotarba z ciekawosci spytam co oznacza twoj nick? A tak serio jezeli jestes tu czasem po 20 h to to chyba dla ciebie http://tinyurl.com/hnuhsjd. Bez obrazy tylko tak pisze z dobrych intencji jezeli wiesz co to takiego oczywiscie.A pochodzenie nicku serio mnie ciekawi nawet nie wiem czemu . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koterba to szmata i kryptogej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmato spać nie możesz hehehe ? kotarba jest spoko, bo czyści kafeterie z wszystkich góówien takich jak srysia gggb itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotarba nie jest spoko, to jest totalny debil z paranojami. i nie pisz o sobie w trzeciej osobie paranoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotarba to chu‪j i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him to kurwa srysia to trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacho Libre

Sióp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Naczelny stalker i największy psychopata na tym forum. Groził już tylu osobom, iż mam nadzieję, że w końcu ktoś z nim zrobi porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek

Bardzo inteligentny gość, znam go od lat, i nie z pierwszej łapanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×