Odpowiedz na ten temat

Co to mogło być głośny prawie nie do zniesienia pisk w mieszkaniu

• gość 2013.11.23 [13:41]
    a widziałaś może w nocy lub wieczorem przezroczystą postać? Albo w innym pomieszczeniu? Raz moja przyjaciółka wstała o 2 w nocy do wc nawet do kibla nie doszła bo nagle taką jakby postać zobaczyła i szybko pobiegła do swojego faceta i potem on to sprawdził i to coś potem znikło. Całą noc światło paliła. Potem widziała też taką postać jakieś 2 tyg później, a narazie to spokój jest. Sama nie wiem co o tych duchach sądzić smutas.gif
  • gość 2013.11.23 [13:42]
    Nie widziałam nigdy czegoś takiego, chociaż mąż uważa, że czasami widzi jak fotel się ugniata tak jakby ktoś na niego siadał, ale chyba żartuje usmiech.gif
  • gość 2013.11.23 [13:44]
    ja u siebie jakiś tydzień temu w nocy sie obudziłam w pełnie księżyca, to w środku nocy słyszałam jak coś chodziło w drugim pokoju. Tak jakby ktoś chodził po podłodze i nie ruchomo do rana leżałam ;(
  • gość 2013.11.23 [13:47]
    ta biała postać była przezroczysta. W nocy jak sie obudziłam to patrze w dal pokoju w tą ciemność i po chwili widze takie mało widoczną obrysowaną postać przezroczystą. Jakby cień.
  • gardina 2015.06.20 [23:38]
    Widzę że to stary post,ale jestem ciekawa,czy pisk w kuchni ustał ?............a to z tego prostego powodu,że u mnie dzieje się to samo,jakby trzeszczące stare radio,głośnik,lub fermentujący słoik.Nie jestem w stanie przebywać w kuchni.Nie wiem czy to w ścianie ?......raczej zewsząd.jak autor tematu pozbył się tak uciążliwego pisku ?
  • gość 2016.05.27 [14:04]
    Sąsiedzi albo ich głośne dzieci.
  • gość 2016.06.29 [11:52]
    Mi dzisiaj rano tak zaczęło piszczeć w kuchni -myślałam że oszaleje!!!! Wyłączyłam lodówkę ,piekarnik ,płytę i nic! Aż w końcu zdjęłam czajnik elektryczny z tej podstawki i przestało! jakieś przepięcie w czajniku było...na to bym nie wpadła usmiech.gif
  • gość 2017.04.07 [15:15]
    Pomocy! Mam to samo...wyłączyłam lodówkę,czajnik itp. Piszczy w pokoju córki lub w kuchni
  • gość 2017.04.07 [16:07]
    I co? Piszczy dalej? oczko.gif
  • gość 2017.04.07 [16:25]
    Niestety od 2dni :/
  • gość 2017.04.07 [16:27]
    Rury potrafią piszczeć, wezwij hydraulika.
  • gość 2017.04.08 [21:10]
    Po 3dniach...nareszcie przestało!
    Myślałam,że ja mąż i syn oszalejemy od tego "pisku" na wysokich częstotliwościach :/ kto tego nie doświadczył to nie zrozumie.
    Najdziwniejsze jest to,że przed wyjściem do sklepu weszłam do kuchni i powiedziałam głośno " jak wrócę to ma przestać piszczeć inaczej idę to gdzieś zgłosić"! Jak wróciliśmy...cisza.Dziwne to wszystko.
  • gość 2017.04.08 [21:19]
    Hej. Nie wierze ze trafilam na ten temat smiech.gif . Jestem autorka tego tematu i serio we szlam tutaj na kafe poczytać z nudów, patrzę a tu mój temat na głównej heh.
    U mnie juz nigdy ten pisk się nie powtórzył. Mówi cie ze u was to był czajnik? My nigdy nie doszlismy do tego co to było usmiech.gif
  • gość 2017.04.09 [10:51]
    Ja też narazie nie wiem od czego to było smiech.gif
    Najważniejsze, że przeszło.
  • gość 2017.04.21 [18:56]
    Mi kiedyś kalkulator tak piszczał przez 2dni.Dopiero zorientowałam się gdy otworzyłam szufladę i pisk się nasilił.Piszę może komuś się przyda bo ja prawie zwariowałam przez te piiiiiiiiiiii!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...