Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anula17

co zjeść na śniadanko??

Polecane posty

Gość swoja kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam głodówkę. A mama jak na złość zrobiła szarlotkę;/...ech ta rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iść, ciągle iść, w stronę słońca... Tylko, gdzie to słońce:| W Lublinie deszcz od rana leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula17 a moze jajeczniczka z pomidorkami?? mniam :) ehh no niestety w lbn pada :( Katerinne, odpusc sobie dzis ta łodowke - pogłodujesz jutro , jak szrlotki nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł, ale ostatnio sobie odpuszczałam, bo z rodzinką w barze na piwie siedziałam...w ten sposób nigdy nie oczyszczę organizmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cynamonowe płatki z mleczkiem! Mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia
a ja probuje sie dowiedziec gdzie moge isc w wawie,na spacer ale nie taki tadycyjny (zamek,lazienki itd) tylkko ciekawe mijsca i nikt nie che mi pomoc buuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia
na na sniadanie bylo: jajecznica ze szczypiorkiem parowka chlebek z twarozkiem i szczypiorkiem ser plesniowy typu camembert kawa z melkiem herbata owocowolesna sok czernopozeczkowopomaranczowy rogalik z malinami ziemniaczki pieczone i to chyba wszytsko sprobowalam tez sosu koperkowego ale nie byl smaczny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia
i winogron ale to w tej chwili,no drugie sniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia
kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam 2 buły z szynką, serem, majonezem, keczupem i pomidorem do tego wypiłam 2 kubki herbaty Sagi a za 30 minut zgłodniałam wiec wszamałam sernika i kilkanaście Delicji minęły jakies 2 godziny a ja znowu głodna aaaaaaaaaaaa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×