Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscgość

Czemu kobiety z wiekiem mają mniejszą ochotę na seks?

Polecane posty

Gość Goscgość

Nie rozumiem czemu im jestesmy starsze tym mamy mniejsza ochotę ma seks, udajemy ze boli nas głowa itd? Mam 19lat i nie moge zrozumieć starszych kobiet które nie maja ochoty na seks i Wgl go nie uprawiają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo seks jest przereklamowany wkolko to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankietę jakąś przeprowadziłaś, czy badania naukowe? Bo ja mam 33 lata i nadal seks uprawiam z wielką ochotą i przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi oto ze jak kobiety sa juz mężatkami to z wiekiem maja dzieci(lub nie) prace dom itd to nie maja Wgl ochoty na seks np maja wymówki ze boli je głowa ze nie maja czasu itd. Mam prawie 20lat i nie wyobrażam sobie w wieku 50lat nie uprawiać seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo płodność kobiety spada wraz z wiekiem i tym samym trudneij zajść w ciąże a jak trudneij zajść w ciąże to i nie ma sensu seksu uprawiać dlatego kobiety po menopauzie równie dobrze mogłby se zaszyć cip/sko bo i tak jest już bezużyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam- jako 33-latka, mężatką od lat 7, a w związku od 15, obciazona zarowno pracą, jak i domem, nadal mam ochotę na seks, nie uogolniaj, bo to sprawa indywidualna i zależy od temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, nie masz pojecia, o czym piszesz, libido osiąga maksimum około 30-tki i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no wlasnie a skad wiesz ze nie uprawiaja.. ja slyszalam ze po 30stce to jest dopiero seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo seks nie jest wazny w zwiazku kobieta nie ma obowiazku uprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma płodność do ochoty na seks? Nie uogólniam owszem sa wyjątki tak jak wy ale słysząc grupę kobiet w kawiarni rozmawiające o tym ze jak ich facet ma ochotę na seks to udają ze je głowa boli albo ze nie maja czasu itd a jak juz długo zwkleja to raz na jakis czas dadzą d**y swojemu i spokoj na jakis czas.. Nie rozumiem takiego zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz ze to moze byc z przemeczenia? idz do roboty i zajmuj sie ejszcze domem zobaczymy czy bedzie ci sie chcialo seksu non stop.. albo moze to ich faceci, mezowie juz nie sa mniej pociagajacy i im sie tak nie chce.. masz 19 lat i mowisz ze se nie wyobrazasz nie uprawiac seksu w tym wieku.. glupie, pozyjesz i bedziesz widziec jak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nastepnym razem nie podsluchuj innych i poczekaj az sie nieco zestarzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19stolatka nie potrafi zrozumiec starszych kobiet.. no normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNO to jest sprawa bardzo indywidualna, więc NIE UOGÓLNIAJ. Ja mam 35 lat. dziecko 8-letnie. I u mnie było tak: pierwszy raz jak miałam 20 lat, potem to mialam ochotę na seks z chłopakiem non stop, potrafilismy 4 razy w ciągu doby czasem (a nie mieszkalismy razem tylko każde w innym akademiku choć blisko siebie). mialam kilka związków, w każdym fajny seks, ja nie potrzebowalam zbyt długiej gry wstępnej, zawsze "mokra" i gotowa. stosowalismy gumy. Jak zaczęłam brać pigułki anty, to pierwszy raz był problem z seksem. sucha byłam bardzo. i chęci mniejsze. lata później, w ciąży, ochota bliska zeru, hormony tak na mnie akurat podzialały. po porodzie 2 miesiace i bum - mialam dużą ochotę. ogromną. na szczęście dziecko spało ładnie w nocy od kiedy mial 8 tygodni, nawet 7 godizn, więc nie padałam na twarz i mialam i ochote, i siły na seks. jak wróciłam jednak do pigułek anty, to to samo co na studiach - spadek libido i suchość pochwy. potem znowu gumy = super. potem założono mi wkładkę domaciczną, jest OK. ale są dni, gdy jestem zmeczona, albo czyms zmartwiona i nie mam ochoty albo sił na seks. po prostu. czasem kochamy się z mężem 4-5 dni w tygodniu, a czasem z przerwą 2-3 tygodnie bez seksu. życie. kiedyś to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - za 15 lat sama będziesz się wstydzić, że kobiety po 30-stce określałś kiedyś mianem "starszych" :D my nadal jestesmy mlode i atrakcyjne. w zeszłym roku bylam z mężem w klubie studenckim, jak mąż był przy barze po piwo, to zagadywał mnie chłopak młodszy o 10 lat, powiedział "Twoj chłopak to ma szczęście ". a ja "to mój mąź i ojciec mojego syna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest osobniczo zmienne,każdy na inne libido moje jest chyba spoko,tylko ni ma z kim 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tlumaczycie mlodej, niech sie do nauki wezmie zamiast glupie tematy zakladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tekstu to facet.prawda taka ze malo ktora 20 latka ma ochote, raczej sie boi i wstydzi, po 30 sie to zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki facet? Zdziwiłbys sie ile 20latka ma ochoty na seks Nie chodziło mi ze stare tylko starsze odemnie juz przestańcie tak z ta starością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawie 41 lat i seks jest codziennie. W wieku 20 stu lat był sporadycznie. Tak ze nie wiem skąd takie informacje masz ,że z wiekiem kobiecie się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci cos dziewczyno , my starzy ludzie (30-40) idziemy na jakosc a nie na ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×