Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 63 kg to duzo przy wzroscie 162?

Polecane posty

Gość gość

Dodam ze mam spory biust (wazy niecałe 4kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyliczone BMI: 24.01 - oznacza wagę prawidłową. Gratulacje! Dla podanego wzrostu (162 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 49 a 65 kg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
zależy jaką masz figurę , jaki masz tyłek . Trudno powiedzieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 160 i 60kg i jestem grubiutka to raczej zależy jak bardzo jesteś wyćwiczona czy waży ci tłuszcz czy mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 165 i ostatnio jak się ważyłam miałam 61-62 kg. Też mam duży biust. I obwisły brzuch ale to po ciąży. Tylek mam mały i uda troszkę grubsze. Chude ręce dosłownie jak patyki. Taka dziwna moja budowa. Ale przynajmniej jest czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 161 59 wagi,w porywach 60. A jestem drobna i szczupla,u mnie waza wycwiczone miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co tyle wazy,czy masz tluszczyk,czy nie. Mozna wazyc tyle i tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 160 i ważę 64 - czuję się jak wieloryb, ale u mnie pewnie sporo waży brzuch, bo jestem w 24 tygodniu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 168cm i ważę 60kg i czuje sie bardzo gruba. 63wazylam pp świętach i wygladalam jak tucznkk. Do 160cm powinno sie wazyc 50kg. 165, 55kg. 170,60kg. 173=63kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam chude nogi i grube ręce ktore mi najbardziej przeszkadzaja i nie moge chodzić w krótkim rekawie :/ i nie mam miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ważę 52 kg przy wzroście 172 cm. chciałabym przybrać z 10 kg, ale jakoś ciężko mi to idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 160 i waze 54 kg , czuje sie troche gruba walcze aby wrocic do swojej wagi 49 cwicze ale na razie efektow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Losz k***a karzel w opnie to do autorki, ja mam tyle i 42, 45 t optymalna waga , ale ja trenuje a ty to kulka toczac?a sie po ulicy.locha stulecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zle, jakbys schudla ze 3 kg to byloby naprawde super ale nie musisz. Na pocieszenie powiem ci ze ja waze wiecej. Nie dja sobie wmowic ze musisz schudnac z 10-15 kg. jak ktos tak mowi tzn z ejest chory na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.15 trollica, widac ze nie dojadasz bo ci na mozg juz padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier.dool sie locho , jak sie cwiczy tylko miesnie piczy to sie zostaje z tona sadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba dużo, ja mam 175 i ważę 59 kg a wcale nie jestem najszczuplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Za duzo zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wzroście 164 ważę 50 i jestem szczupla, ale nie jakas chuda to absolutnie nie wiec sorry, ale 63 kg to strasznie duzo przy tym wzroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś schudnąć tak z conajmniej 5 kg, a 10 byloby idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trochę dużo jednak ... Ja nie jestem z tych, co to uważają, że kobieta powinna być chuda itp... że przy wzroście 162 cm to musi mieć 50 kg max. Ja jestem kobieta, 28 lat, wzrost 164 cm. ważę 59 kg. kiedyś ważyłam 61 kg i czułam się gruba. teraz ważę jak pisałam 59 kg. ale biegam i ćwiczę siłowo. zatem chudnę z tłuszczu ale przybieram w mięśniach. i jest duża różnica w wyglądzie ciała. więc jeśli Ty masz sam tłuszcz, bo nie ćwiczysz, to tak - na pewno ważysz nieco za dużo. powinnaś spalić jakoś 5 kg tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 17:56 znam koleżankę która mierzy 165-66 , bardzo niewiele wyższa ode mnie. wiem że waży 58 kg (tak twierdzi) czyli 1 kg mniej ode mnie. ale ona dużo je a nie ćwiczy nic, widziałam jej brzuch i uda - ma bardziej otłuszczone niż, mimo że wyższa a waży mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 kg przy 162 to wcale nie jet " chuda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 165 i 55kg z czego sporo to miesnie, malo mam tluszczu. 63 to sporo jesli nie uprawiasz sportu. Dieta i cwiczenia aerobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ważę 62 przy wzroscie 175 i jestem taka normalna, nikt mi nie mowi ze chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg BMI niewiele Ci brakuje do nadwagi, czyli idealnie nie jest, idelana waga to jak od wzrostu odejmiesz 110, czyli idealna waga dla Ciebie to 52. Ale dieta 1200 kalorii i ruch powinny załatwić sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknijsiewglupilep
Ale pierniczycie żal tyłek ściska. Bajki o -110 od wzrostu nie dotyczą dorosłych tylko dzieci i raczej dzisiaj się tego nie przestrzega. To czy ktoś waży za dużo nie zależy od cyferki na wadze tylko od procent tłuszczu. Przykładowo - moja koleżanka ma 162 wzrostu, waży 60 kg i nie jest wcale okrągła - tyle że ona po pierwsza ma gruby szkielet, po drugie jest "zbita" bo ćwiczy siłowo. Nie wiem kto wypisuje takie brednie jak Wy tutaj, ile macie lat? wiedzę na temat dietetyki czerpiecie "z pani domu", książeczek z lat 50- tych czy tego co powie Ciocia Klocia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×