Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IQ90

czy cieszycie się ze swojego znaku zodiaku?

Polecane posty

Gość IQ90

jestem spod raka i nie jestem z tego powodu szczęśliwy :( chciałbym być spod skorpiona a wy jak chcielibyście urodzić się w innym znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę wręcz nie posiadam się ze szczęścia. Nie masz innych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a w chińskim pewnie jest kozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ90
to może się wymienimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSkorpion
Jestem skorpionica. Uwielbiam ten znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam dla Ciebie, autorze, dobrą nowinę. http://natemat.pl/190057,sadziles-ze-wiesz-jaki-masz-znak-zodiaku-tymczasem-nasa-wyprowadza-cie-z-bledu Co do tematu mnie to ani ziębi, ani grzeje, nie jestem na tym poziomie radości z życia, żeby się cieszyć z tego, jaki mam znak zodiaku, to jak cieszyć się z kształtu moich paznokci. No takie powstały i są, fajnie, że są, ale jakiejś większej emocji to we mnie nie wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze czemu chcialbys miec skorpipna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akimke czemu tja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ90
znak zodiaku ma sakramenckie znaczenie w życiu. przynajmniej ja tak uważam (i jak widać skorpiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ90
ODP: wiele się naczytałem o znakach zodiaku i skorpion po prostu mi się najbardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci sie podoba a co nie podoba w twoim znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod znaku zmiji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie zadnych znakow, wszystkie sa glupie i kazdy wredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Jestem koziorożcem/strzelcem/tygrysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium_- Najpierw sprawdź informacje, a potem udzielaj błędnych informacji. Nasa niczego w znakach nie zmieniła, bo Nasa się tym nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedkarz
Wczoraj robilem impreze cotygodniowa by uczcic moj znak zodiaku. Moim sa rybki a jak kazdy dobrze wie rybka plywac lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiak to tylko próba usystematyzowania wpływów gwiazd na charakter człowieka, nie twierdzę, że skutki różnych koniunkcji nie istnieją, ale po pierwsze, kiedy już się urodziłeś, to nie masz na to wpływu, bo to już się stało, urodziłeś się w tej sekwencji, więc nie ma sensu się z tego powodu smucić albo cieszyć, przede wszystkim wystarczy ten fakt zaakceptować. Po drugie, horoskop to uproszczenia, które należałoby podzielić przez cztery, zweryfikować i dodać własne dociekania, żeby dowiedzieć się tego, co rzeczywiście może pomóc zrozumieć siebie i swoje postępowanie. To są tak subtelne elementy i tak delikatnie oddziałujące właściwości, że sprowadzanie ich do zamkniętego w sobie raczka albo odważnego lwa jest śmieszne i dziecinne. Jakbym chciała rzeczywiście rozważać swój znak zodiaku, nauczyłabym się trochę astronomii, poznałabym mitologie różnych ludów, podstawy teologii, zestawiłabym to z aktualną i dawną socjologią a na koniec zajęła się szczegółową obserwacją konkretnych przypadków. Ale mi się nie chce. Równie dobrze mogę się łatwiej i szybciej dowiedzieć na temat szeregu skutków wpływu księżyca na ludzi i na życie w ogóle i obserwować to doświadczalnie co miesiąc podczas pełni, nowiu, etc. To przynajmniej ma realny i aktualny wpływ na moje życie, wolę badać teraźniejszość, niż odkrywać stare skorupy i zastanawiać się co by było, gdybym urodziła się w innej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś To tylko forum, nie mam obowiązku sprawdzać, czy informacje są prawdziwe, czy nie, nie pracuję tu dla gazety tylko piszę dla rozrywki. Podałam dalej newsa, o którym niedawno słyszałam, a który akurat pasował do tematu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem lwem ani mnie ni ziębi to ani nie grzeje, wole swój niż miałabym być bykiem albo rakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk, a rak to różnica jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byk a byk też różnica, jakby wszyscy ludzie dali się skutecznie podzielić na te 12 kategorii, to całe społeczeństwo byłoby inaczej skonstruowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie lubie byków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ90
zgadzam się nawet bliźnięta jednojajowe się od siebie różnią, ja tam zachowuje się jak chce a nie jak mi pisze w znakach zodiaku :) uważam nawet, że jak się zachowujemy takimi się stajemy - to tak trochę metafizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz byczki sa so cute :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notmalnie pekne ze smiechu!!!!!Haha co za tłuman i pustsk załozył taki dziecinny wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk to najgorszy znak zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod jakim względem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego najgorszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredny zlosliwy i marerialista i sknera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×