Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JEST NA KAFE jakiś facet który potrafi rozmawiać z kobietami, czy tylko

Polecane posty

Gość gość

tępaki chamy i patologia pokroju prawika24, cipciarza piwosza, hejtera kotarby, schizofrenika cynica itp itd? są tu jacyś mężczyźni którzy potrafią rozmawiać z kobietami? miała któraś z takim styczność? może poza kafe któraś miała kontakt z którymś bo ci sie z nim dobrze gadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odpowiem na najtrudniejsze nawet pytania , co chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj chyba takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie chodzi o odpowiadanie na najtrudniejsze pytania tylko o podejscie do kobiet o szacunek, o to zeby facet potrafił prowadzić rozmowę na poziomie, żeby potrafił ja rozsmieszyc, zeby był taktowny, no zeby potrafił rozmawiać z kobietami a nie jak jakis chamski szczeniak czy inny frustrat mizogin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
chodzi o błazna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z neptykiem mi sie dobrze rozmawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ma rozsmieszac to o blazna? nie chodzi mi o nadętego sztywniaka ale faceta z klasą i z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa ciebie nie pytałam krowo o zdanie, a ten neptyk to też tylko dzieciak, żarty na poziomie podstawówki i mnóstwo emotikonek, inteligencja zerowa to kolejny przygłup obok tych co wymieniłam w pierwszym poście. Widze ze tu chyba jednak nie ma normalnych fajnych facetów, ta kafeteria to naprawde zbiorowisko odpadów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja rezygnuję bo jestem rycerzem ze snów i nie będę bawidamkiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baron pancerny, innacesibble89 (ale to gej), smakosz kulturalni fajni panowie, można pogadać nie jak z resztą tutejszych panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, powiem ci,że żaden normalny facet nie siedzi na forum dla kobiet. Ma swoje zainteresowania, i raczej nie jest to miesiaczka, technika karmienia piersią itd. Jesli chcesz pogadac, wejdz na inne forum, ogólnotematyczne, lub takie, ktore odpowiada twoim zainteresowaniom. Tu faceci to na ogol zboczki i frustraci, ktorzy w dodatku nic w zyciu nie robia, zabijaja czas bzdurnymi wypowiedziami. Nie to forum! Poza tym na swiecie jest cale mnostwo madrych męzczyzn, nie trzeba szukac koniecznie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
do mizogina mi daleko .. Szanuję Mirandę kerr czy Martę Wierzbicką , gardze pasztetami jak Magda Gessler Jakieś pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem oszkaa idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no tak ci są ok, ale baron ma żonę, inn to gej:o a smakosz lata za tą krową oszką, to co tylko trzech? nie ma tu więcej facetów? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
do mizogina mi daleko .. Szanuję Mirandę kerr czy Martę Wierzbicką , gardze pasztetami jak Magda Gessler czy Krystyna Pawłowicz Jakieś pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
postaram się odpowiedzieć na inne pytania , jak będą miały sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ty męża na kafe szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz faceta z klasa na kafeterii?????!!!! Kobieta jeszcze czasem moze trafic na temat, ktory ja interesuje, podyskutowac z innymi w podobnej sytuacji i czasem otrzymac pomocną rade. Faceci tu piszacy to dno dna, niewydarzeni psychole, przygłupy - jak widze tu post faceta to w ogole go nie czytam, bo szkoda oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
gardze też kobietami , które waża 95 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne! dlaczego zawsze tak jest ze ci fajni są albo zajęci albo latają za jakimiś głupimi p***ami a nie za kobietą która by mu serce oddała? ZDYCHAJCIE FACECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest kompletna debilka, dno umysłowe, ameba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ale już te ważące 93, 94kg albo 96 to nawet lubie, ale 95 nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twoj poziom jest nizszy od wszystkich facetow tu piszacych razem wzietych. Ocha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jeszcze zacznijcie mnie obrażać:o mnie delikatną kobietę z dobrym sercem która chciałaby pokochać całą sobą mężczyznę który potrafi kochać, który potrafi szanować i docenić dobre serce kobiety, mam tylko małe wymagania by był wierny, kochany i żeby miał poczucie humoru oraz takie już całkiem podstawowe wymaganie czyli żeby potrafił zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i żeby był zaradny, ale to podstawa więc nie potrzebnie o tym wspominam. Jednak dziś takich mężczyzn nie ma i to nie tylko tu na forum ale ogólnie w realnym życiu. Trzymajcie się kochani, ja muszę uciekać bo w pracy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i wstyd mi ze takie pustostany jak autorka chodzą po ziemi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamy!!!:o jesteście bezduszni i jeszcze ta krowa oszka mnie pewnie pociska z goscia bo jej prawde powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i żeby był zaradny = każda tylko hajsu chce, tylko owija w bawełne pierddolląc o zaradności i bezpieczeństwie materialistki jeebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ochaa zaloguj sie bezrobotna mitomanko gnijaca tu 24/7!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko małe wymagania by był wierny, kochany i żeby miał poczucie humoru oraz takie już całkiem podstawowe wymaganie czyli żeby potrafił zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i żeby był zaradny" To sa male wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×