Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GP100

Czy ludziom nie szkoda kasy na narkotyki?

Polecane posty

Gość GP100

przecież to debilizm, zero pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to jaka frajda. Życie to nie tylko wegetacja, po to są pieniądze, żeby je wydawać. To tak jakby powiedzieć, po co kupować Mustanga, skoro można jeździć seicento i to nawet lepiej, bo mniejsze i mniej pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niby racja, wszystko dla ludzi, ale gdzie sens w samozniszczaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A we wszystkim musi być sens? Myślisz, że każdy chce dożyć starości? Nie. Są ludzie, którzy żyją tylko bieżącą chwilą i reszta ich nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamulić pusty łeb
gość dziś taaaaa zamulić pusty łeb frajda, chyba dla patologii i innych moralnych pustaków którzy przez samo spowodowaną wewnętrzną pustke chcą uzasadnić swoją marną egzystencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaki kaput
gość dziś czym więcej pustaków odpadnie tym lepiej, więcej miejsca dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ćpających ludzi, których znam, to Ci ponadprzeciętnie inteligentni. Wysokie stanowiska, niektórzy to wykładowcy akademiccy. Poza tym, nie każdy narkotyk zamula. Niektóre wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubione dusze
Ćpają bo mają wszystko materialne ale nic niematerialne, są powłokami ludzi, zagubione dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkotyki są max 20% pełnowartościowe, reszta to cutting agents, czyli naprawde nie wiesz co ćpasz. Powinni to zalegalizować, kontrolować jakość i potencje i opodatkować, kase przeznaczyć na spłate długu publicznego. Polska może to zrobić jako pierwszy kraj gdzie wszystko jest legalne i jakość pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam wszystko materialne, sporo niematerialnego, ale i tak preferuję ryzykowne życie. Może niekoniecznie dragi, ale umrę młodo. To na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widocznie za dużo i za łatwo wszystko przyszło, brak ci wartościowego celu w życiu i dążysz do samodestrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka9
Pewnie, że szkoda kasy, ale przychodzi taki moment, gdy przestaje się nad tym wszystkim panować. Zazdroszczę tym, którzy spróbowali sobie raz i nie pociągnęło ich to dalej. Ja niestety dość łatwo popadłam w nałóg i pieniądze na narkotyki postanowiłam przeznaczyć na leczenie w Wiosennej. Spędziłam tam pewien czas i teraz, kiedy dalej uczę się panować nad nałogiem mogę śmiało powiedzieć, że nie tylko żałuję pieniędzy wydanych na używki, ale i młodości, którą bezpowrotnie straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swojego bzika, ja wydaję kasę na drogie kosmetyki bo to mój bzik;) a ktoś powie ze wystarczy przecież krem nivea za 5 zł ale te drogie działają i nie zal mi kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×