Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

madziuszek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1808
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

madziuszek wygrał w ostatnim dniu 8 Lipiec

madziuszek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1979 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. madziuszek

  Wózeczkiem na SUPa

  I jeszcze jak podkreśla: "Wydaję pieniądze na to, na co nie chcę wydawać". WOW Bo wszyscy ludzie lubią płacić podatki, rachunki (woda przecież już kosztuje "jak zboże"), za lekarzy, naprawy i inne rzeczy, o których ona nawet nie ma pojęcia bo nie ma np. samochodu.
 2. madziuszek

  Wózeczkiem na SUPa

  Ja w ogóle tego nie rozumiem, bo przecież ona nie spuszcza wody, jak się okazało na jednym live
 3. madziuszek

  Wózeczkiem na SUPa

  Już pomijam, że ceny są różne. Jeden za tą samą kasę wymieni i da materiały, a drugi tylko zobaczy... Dlatego trzeba pytać co wchodzi w zakres usługi oraz za jaką kwotę. Sama przyznała, że zapłaciła za wymianę zamków 1000zł. Ja też kiedyś chciałam wymienić. Zamek liczą sobie 3 razy drożej, w dodatku antywłamaniowy - sama wymiana droższa - to jeszcze od sztuki + za sam przyjazd. Wymieniłam sama.
 4. madziuszek

  Wózeczkiem na SUPa

  Tylko chodzi o to, że zapewne cena jest normalna. A nie zawyżona, jak twierdzi, pięć razy. Tylko to była usługa wymiany zaworu spłukującego i przycisku z materiałem i montażem. Nie wiemy o co zapytała przez telefon, czy powiedziała, że chce naprawić spłuczkę, czy zaczęła opisywać jak nam w filmach, nie wiadomo co, że w drugim zdaniu już nie wiadomo od czego zaczęła. Może nie nakreśliła w ogóle, że chodzi o naprawę...
 5. madziuszek

  Wózeczkiem na SUPa

  Mogła po prostu poczytać i powiedzieć, że chciałaby naprawić, a nie wymienić... "Kanał spustowy nie działa" jak ona tak to opowiadała, to się nie dziwię, że każdy jej próbuje wcisnąć kit... Ona nie ma pojęcia o niczym.
 6. madziuszek

  Wózeczkiem na SUPa

  Siwa przeżywa, że ktoś jej chciał wymienić całą spłuczkę zamiast naprawić zawór spłukujący przy zacięciu... Nawet nie wspomniała o tym, żeby zapytała czy można to naprawić zamiast wymienić... Tak samo jest w każdej branży... Jak ktoś ma wiedzę, to może wykorzystać brak Twojej wiedzy w temacie. I wcale nie znaczy, że Cię oszukał, bo przecież usługę wykonał, tylko, że inną niż de facto była potrzebna - droższą... A wymienić zamki można bardzo łatwo samemu.
 7. madziuszek

  Kormorany nad mym puffem zatoczyły krąg

  Pewnie patrzyła tylko na cenę... Nasza milionerka Tak samo przy wyborze toalety.
 8. madziuszek

  Kormorany nad mym puffem zatoczyły krąg

  Oni tak robią, bo oni wtedy mają więcej wybaczone. Pracowałam na budowie i mogę powiedzieć, że "budowlańcy" chcą przechodzić na "Ty", żeby potem móc zadzwonić i powiedzieć "Hej, słuchaj, mamy mały problem / opóźnienie / złapaliśmy gumę i nas nie będzie" a tak naprawdę mają inną fuchę. Albo potem, jak coś będzie krzywo, to przecież nie powiesz im "Ku*wa Mietek, coś Ty mi tu narobił, weź to teraz poprawiaj"...
 9. madziuszek

  Zajumałam paletę

  Ta... Byłam kiedyś na jodze na supie i muszę przyznać, że o ile pozycje w podparciu na wszystkich 4 stronach lub nawet pozycje wojowników są spoko, to jednostronne (w podporze bokiem) są hardkorowe Już widzę jak ona to ogarnia, jak jej mięśnie core ani w sumie żadne inne nie istnieją...
 10. madziuszek

  Zajumałam paletę

  Czy wy też ubieracie długą białą suknię do przekopywania ogrodu?...
 11. madziuszek

  Zajumałam paletę

  Może chodziło jej o spłatę kredytu? Ja też tak podchodzę... Lepiej wydać teraz kilkanaście tysięcy na urlopy niż te 2-3 msc wcześniej spłacić kredyt, co to robi za różnicę?... Odpoczywać trzeba
 12. madziuszek

  CEO wannabe

  Zgadzam się... Chce przyciągnąć do siebie kobiety i przekonać, że są ekspertkami w swojej dziedzinie i podniosły stawki... Sama siebie przekonuje, że jest ekspertem finansowym, a skończyła jakiś humanistyczny kierunek z d**y, potem była pielęgniarką bo były dopłaty, a teraz chce zarobić, żeby się nie narobić i wciskać ludziom kit. Gdzie tu jest ekspert i prawdziwe umiejętności, ja się pytam?
 13. Ja tak dokładnie mam. Jakieś chore, biedne dzieci? Meh. Ale zbiórka na konie czy bezdomne lub chore pieski? Od razu moja kasa się przelewa sama Czasem myślę, że jestem okropnym człowiekiem... Ale uważam, że ludzie mogą coś zrobić, jakoś wpłynąć na swój los tzn wziąć kredyty, sprzedać dom, cokolwiek... A zwierzęta są zależne od nas, do tego nie potrafią mówić nawet... Jesteśmy za nie odpowiedzialni.
 14. madziuszek

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  No nie wiem... Dla mnie jest różnica między domem, gdzie TV chodzi non stop włączone i leci w nim wszystko po kolei co jest, czyli telenowele, miliony reklam, potem wiadomości, milion reklam, jakiś serial, dzień dobry tvn, potem znowu reklamy, potem znowu coś innego, czego nawet nie oglądamy -> przecież nie znamy wszystkich seriali, prawda? A domem, gdzie ktoś wieczorem włączy sobie jeden odcinek ulubionego serialu, który faktycznie ogląda. Bez reklam.
 15. madziuszek

  Dzen dobry, czy wy to wydzyce?

  Jeeeezu, jak Lola ją liże po twarzy w łóżku, to aż się na wymioty zbiera... I ona się dziwi, że Tinder nie płonie? O_o
×