Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy macie jakies marzenia, których są niemożliwe do spełnienia?

Polecane posty

Ja często marzę o tym, jakby to bylo być jakąs historyczną władczynią. Na przykład starożytną królową celtów, Budyką, która staneła na czele powstania w rzymskiej Brytanii. Albo królową w jakiejś innej niesprecyzowanej starozytnej lub średniowiecznej krainie. Czasem wydaje mi się, że do takiej roli bardziej pasuję, niż do obecnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno. Wyru/chać ciebie, a nie spełni się, bo nie jestem pedałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam marzenie zeby moj ukochany zostawil dla mnie zone,ale to sie nie spelni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę różnicę między fantazjowaniem i marzeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecieć na księżyc i zobaczyć naszą ziemię z kosmicznej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyć można o mniej lub bardziej osiągalnym celu, a fantazjowanie to wyobrażanie sobie, że ma hodowlę smoków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, sztangistko, marzenia to coś innego niż fantazje. np. fantazje o gwałcie, a nikt o gwałcie nie marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiec pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy okazji...dlaczego żadnych imion się nie tłumaczy, a królewskie tak? No i Kasiu...jakie ty masz pojęcie o działaniach militarnych żeby skopać dupę rzymskiej armii? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przy okazji...dlaczego żadnych imion się nie tłumaczy, a królewskie tak? " W dawnej Polsce tłumaczono i spolszczano wszystkie imiona i nazwiska, stąd mamy Woltera, a nie Voltaire, Monteskiusza zamiast Montesquieu, Jerzego Waszyngtona, Krzysztofa Kolumba i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na temat ale nie mogę się opanować,minutę przed wejściem na kafe piszę wolter z dużymi literami w google bezwiednie bezcelowo mogłem napisać młotek wchodzę na topik i natychmiast trafiam na twój wpis z imieniem wolter nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć ,to nieprawdopodobne nie mniej prawdziwe i niezaprzeczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego można dodać że sam jestem krzysztof no może nie kolumb raczej na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie takie rzeczy nie dziwią bo nie raz miałem dziwaczne historie do przerobienia ,a normalność pierwsza klasa nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoje marzenie, żeby kiedys mieć swój wlasny dom na takiej dzialce www.dzialki-szczecin.com mam nadzieje, ze uda się spełnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam marzenie by ludzie przestali nazywać metal muzyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×