Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena G

Czy mam jakąś szanse u niego

Polecane posty

Gość Marlena G

Pracujemy razem bardzo mi się spodobał. Nie umiem go jednak rozgryzc. To jest dosc trudny chlopak jesli chodzi o kontakt z dziewczynami nie jest bezposredni. Latwo go zawstydzic. Z niczym innym nie ma problemu. Czasem jest mega miły a czasem traktuje mnie jakby mnie nie było. A tu przyjdzie pomoże zagada albo jak coś robię przyjdzie popatrzy się i odchodzi. Jeśli chodzi o gesty raz mnie przepuści w drzwiach raz nie a czasem nawet się nie pożegna jak wychodzę z pracy np miałam dziś taka sytuacje ze kolega ze mną juz wychodził a on nawet nie pow nam cześć na pożegnanie ... eh a tak w ogóle dziś w pracy się zaczepial a to na pogawędki wyciągał a to za żartował. Uwielbiam jak tak do mnie mówi zdrobniale zawsze jakos inaczej wymysli hehe Na czytałam się ze po zrenicach można poznać czy ktoś się komuś podoba czy nie. Hmm czasem ma takie świecące oczka ale jak patrze mu się głęboko w oczy podczas rozmowy to kurcze nie widzę żeby mu się zrenice rozszerzaly. .. wiem głupie. Wpadłam po uszy i wszystkiego się dopatruje. Ale generalnie ma mój nr ale dzwoni jak coś musi się np dowiedzieć albo zapytać. Wiec pewnie to już znak że jednak nie ale i tak się ludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena G
Błagam z waszego punktu widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena G
No jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×