Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Danielos26

Czy mogę rozpocząć od 3 klasy LO zaocznego?

Polecane posty

Gość Danielos26

Witam. Wszystko wskazuje na to, że w 4 klasie technikum będę miał ,,kibel". Winy rozrzucam na 80% na mnie i 20% na nauczycycieli, nie jestem ulubieńcem ich. Ale nigdy nie dałem im powodów, żeby mnie szczególnie nie lubić, mniejsza. Pytanko. Czy mając kibel w 4 klasie mogę pójść do 3 LO dla dorosłych zaocznie? Coś stoi na przeszkodzie? Nie chce kończyć z niczym. Czy nie da rady rozpocząć od 3 klasy w mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodzilam do technikum i skonczylam tylko rok wiec zaliczyli mi jako jeden semestr i zaczelam od 2 semestru LO zaoczne.także spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem w LO? Przecież w technikum nie miałeś w ogóle takich przedmiotów jak w LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każą mu zdać biologię i inne przedmioty, których nie miał w technikum. Czasami przypominają sobie o tym, dopiero podczas wypisywania świadectw :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielos26
A jakich niby? Znajomi i to duża ilość szło z technikum do liceum zaocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielos26
Miałem każde nornalne przedmioty Czy to historię, biologię, fizykę, chemię, WOS, WOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A jakich niby? Znajomi i to duża ilość szło z technikum do liceum zaocznych.<<< Na świadectwie maturalnym (i pewnie na świadectwie ukończenia liceum) są miejsca na wpisanie ocen z konkretnych przedmiotów. Jak takiego przedmiotu w technikum nie miałeś, to musisz przed wpisaniem oceny zdać z niego egzamin. Co to było za technikum w którym miałeś biologię? Rolnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w technikum są także "normalne" przedmioty. W każdym, w rolniczym, mechanicznym, fryzjerskim i innych :O 🖐️ Dodatkowo są przedmioty zawodowe 🖐️ Nie wiem skąd macie jakieś dziwne informacje, że chłopak nie miał przedmiotów typu biologia. Technikum to nie zawodówka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Technikum to nie zawodówka<<< To może Ty kończyłaś zawodówkę, bo o technikach zbyt dużo nie wiesz. Pierwsze słyszę, by w typowo męskich technikach, jak mechaniczne, czy elektroniczne uczono biologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe bo ja w technikum miałam tylko geografię polski 1 rok a biologii w ogóleTo w ogóle inny poziom, ale skoro to ma byc zaoczne to tam niczego nie wymagają, wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie nie. Skończyłam technikum geodezyjne w 2010 roku, miałam wszystkie przedmiotu - polski, angielski, niemiecki, matematykę, fizykę, chemię, biologią, historię, wos, wok, wf + przedmioty zawodowe. Mam ponadto wielu znajomych, którzy skonczyli inne technika i każdy miał takie przedmioty. Coś Ci sie pomyliło. Niby dlaczego jak ktoś kończy technikum, a nie zda zawodowego to ma wykształcenie średnie? :classic_cool: No czemu, skoro wg Ciebie nie ma tam przedmiotów takich samych jak w liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie pieprzyć głupoty. W technikach są wszystkie przedmioty, ktore są w LO + przedmioty kierunkowe. Tak więc typowy uczeń technikum ma biologię, chemię i geografię, z tym że materiał jest inny niż w LO, jest go mniej, bo nacisk kładzie się na przedmioty techniczne a nie na ogólnokształcące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Coś Ci sie pomyliło. Niby dlaczego jak ktoś kończy technikum, a nie zda zawodowego to ma wykształcenie średnie? No czemu, skoro wg Ciebie nie ma tam przedmiotów takich samych jak w liceum?<<< A co ma wspólnego świadectwo ukończenia technikum, z zakresem przedmiotów? Właśnie o geografii, ktoś tu wspomniał. W technikach "męskich", jest to tylko geografia gospodarcza, z klasyczną geografią nie mająca wiele wspólnego. Całkiem logiczne, ze w geodezyjnym była biologia i geografia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio, ale jesteś niedoinformowany. Poszukaj planów zajęć z różnych profilów techników i sobie sprawdź zamiast p/i/e/p/r/z/y/c głupoty, bo tylko się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Przestancie pieprzyć głupoty. W technikach są wszystkie przedmioty, ktore są w LO...<<< Skąd czerpiesz te informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio, ale jesteś niedoinformowany. Poszukaj planów zajęć z różnych profilów techników i sobie sprawdź zamiast p/i/e/p/r/z/y/c głupoty, bo tylko się kompromitujesz.<<< Wiem, jak było dawniej, ale zaraz sprawdzę u źródła (czyli nauczycieli), jak jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 Chodze do technikum elektrycznego w Warszawie i mam wszystkie NORMALNE przedmioty i dodatkowe zawodowe.Nie p/i/e/r/d/o/l glupot jak się nie znasz.Geografia ,historia ,polski ,biologia itp.takie sam książki nawet mamy jak moj kolega z liceum.Podstawowe przedmioty niczym się nie różnią złamasie głupi.Najpierw się dowiaduje a potem paplaj jęzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym uczniowie techników zdają taką samą maturę jak uczniowie liceów, więc jak Twoim zdaniem misio oni tego dokonują, skoro nie mają "normalnych" przedmiotów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha misio
po raz kolejny wyszedł na kretyna, który najgłośniej szczeka a nie ma ani krzty wiedzy na temat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i misio jak zwykle uciekł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio nie uciekł, tylko czeka na informacje od nauczyciela obecnie uczącego. Ktoś wspominał o maturze. To biologia i geografia są obecnie na maturze obowiązkowe? Bo chodzi mi przez cały czas o tego typu przedmioty. x Ja i moi znajomi technika kończyliśmy już dawno, więc mogły zajść zmiany. Nie widzę jednak sensu, poszerzania materiału technikum elektronicznego o biologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha misio zmiękła ci rura?przyznaj się do błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tez w techniukm elektroniczno - mechanicznym w poznaniu na jawornickiej, klasa 4. Do 3 klasy miałem wszystkie przedmioty chemie, biologie , geografie, wos itd... Teraz w ostatniej klasie mam historie, polski, matmę , fizykę itd... Technika które idą starym programem a więc obecne klasy 4 miały wszystkie przedmioty takie jak w każdym LO, reszta ma jakoś inaczej. Niestety tez zostanę najprawdopodobniej w szkole bo raz głupio odpowiedziałem nauczycielowi i już nie mam chyba żadnych szans gdy na ogół z tego przedmiotu miałem trójki i czwórki, oczywiście ja najpierw zrobię syf w szkole bo specjalnie zrezygnowałam z matury a oni mnie w ch*ja zrobili. Także chce iśc do 3LO i wiem, że jest taka możliwość ale w weekendy tylko i typu cosinus płatne 50zł na miesiąc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu chcesz iść do zaocznego LO i płacić za to, jak wystarczy że w technikum powtórzysz rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdź do szkoły Delta Edukacja :) Tam masz wszystko za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISOWE 0 zł!! Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×