Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

misio1

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Dzień dobry. Misio1 nie został przez nikogo przegnany, tylko wreszcie wyjechał do pracy :). Mogę Was zapewnić, że gra w ping-ponga lub w szachy i rozmowy z ludźmi, mającymi coś do powiedzenia (czyli bardzo rzadkimi na tym forum), sprawiają mi nieporównanie więcej przyjemności, od tłumaczenia tutejszym matołom, jak wygląda normalne życie. Wieczorem sprawdzam pocztę, ale nigdy nie wpadło mi do głowy, marnowanie transferu, na zaglądanie tutaj. Dzisiaj czyszczę różne rzeczy na stacjonarnym kompie i zaciekawiło mnie, czy coś na Kafe uległo zmianie. Mam wrażenie, że jest mniej wulgarności, ale w tematach, nadal dominują inteligentni inaczej, na dodatek zupełnie oderwani od rzeczywistości. Życzę wszystkim, odnalezienia się w realnym życiu i serdecznie pozdrawiam osoby, które darzyły mnie tutaj sympatią :). Ps. Nie byłem i nie jestem niczyim projektem.
 2. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>Nie jestem, poza tym jesteś za stary - bez urazy mimo wszystko liczę ze znajdzie się jakiś 26-28latek.<<< x Dlaczego miałabyś mnie urazić :) ? Sam celuję w pulchną inteligentkę przed czterdziestką, więc z osobami w Twoim wieku mogę tylko pogadać :). x >>>do ciebie po bzdurach o wyprawach krzyżowych (jestem historykiem, nie moj zakres wiekowy ale mimo wszystko coś wiem)<<< x O historii chętnie bym porozmawiał :). Wtedy dyskusja nie była do końca czytelna, więc może zmieniłabyś złe zdanie o mnie :). x >>> i znajomości Bóg wie ilu osób.<<< x Po oczyszczeniu z przesad Pancernego barana zostaną całkiem normalne znajomości, choć dla wielu osób z Kafe zupełnie abstrakcyjne :(. x >>>Zachowujecie się jakbyscie neta nie znali, tu każdy sciemnia.<<< x jedni lubią drażnić psy, uwiązane do budy, a ja zwierzęta lubię, więc wolę drażnić barana w ludzkiej skórze :).
 3. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  Mario Candarelli dziś >>>albo masz swój zawód to rób swoje i nie udawaj tu budowlańca, elektronika, informatyka ale powiedz, czy chociaż jesteś ekspertem w jednej dziedzinie , czy potrafisz się wypowiedzieć jako fachowiec na temat jednej specjalizacji więc jak Panie misio1 ?<<< x Więc tak panie specjalisto od niczego, że jak się w Polsce własną firmę prowadzi, to człowiek musi być w niej i informatykiem, i budowlańcem, i stolarzem w jednym :). Oczywiście do każdej z tych robót, bierze sobie specjalistę, ale wcześniej, sam musi dobrze problem zrozumieć, by ze specjalistą, najlepsze rozwiązanie opracować. Dlatego posiadam ogólną wiedzę z wielu dziedzin, z którymi MUSIAŁEM mieć w pracy styczność :). I tym różnię się od Ciebie, że nie siedzę na d_pie, czekając na cud, ale sam WYMYŚLAM rozwiązania swoich problemów. Tym różni się pracodawca i szef, od takiego ograniczonego robola, jak Ty :(. x >>> wiedzę ogólną każdy z nas posiada <<< x Różnica jest taka, że ja potrafię tą ogólną wiedzę wykorzystać w każdym szczególnym przypadku, a Ty z niej korzyści wyciągać nie potrafisz :(.
 4. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>Misio syp miarka proszek bezpośrednio do bębna pralki.<<< x Zawsze nastawiam cykl podwójnego prania i bryli się PERSIL w korytku drugiego prania :(. Wydrapuję go, zbieram w słoiczku i wykorzystuję w bębnie do prania skarpetek itp. Raz byłem zdziwiony, bo skarpetka, do której wsypałem zawartość słoika, miała po praniu, drobne kawałki proszku.
 5. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>Gdybym miała z kim spędzać wieczory to nie byloby mnie tu.<<< x Jak jesteś pulchniutka :), to możemy coś wymyślić ;) (za jakiś kwartał). x >>>Wylewaja swoje zale na przypadkowych osobach.<<< x Pancerny baran to prosty przypadek. Wszystkie jego nicki można rozpoznać, po identycznych błędach stylistycznych. Dużo ciekawszy jest tutaj Neptyk. Pod ty nickiem stara się być kulturalny (w miarę), pod master of masturbation pokazuje swoją wulgarną stronę, a pisze nawet jako kobieta :P. x >>>Zwłaszcza na czarnych zostaje<<< x Ja piorę bez odwirowywania, a potem daję dodatkowe cykle samego płukania. Dzięki temu bluzy lekko wydłużają się przy schnięciu, a koszul nie muszę praktycznie prasować. Ta czarna jest nowa i przysłali ją w tragicznym stanie :(. Zaraz muszę wziąć się za nią, bo rano jestem wcześnie umówiony.
 6. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>Jak ktoś mieszka na samej górze w bloku to ma dość ciepło w mieszkaniu bez ogrzewania. W lecie jest nie do wytrzymania<<< x Ja mieszkam pośrodku :). x Od czasu termomodernizacji, w lecie przestało być duszno w pokoju z balkonem. Niestety zmalała też różnica temperatur, między zewnętrznymi ścianami. Kiedyś, w słoneczne dni, powietrze przepływało, jakby wiatrakiem pompowane, a teraz prawie stoi :(.
 7. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>A wiadomo jak ktoś zarabiał 5k, to ciężko mu iść do pracy za 2k przecież to "niegodne"<<< x Areczek, za kasę zarobioną na tym lotnisku, kupił za gotówkę, nowiutki dom w Kętach, to niżej piątki na rękę zarabiać nie mógł. x Wstyd, że facet kupuje sobie nowy dom, a alimentów na własne dziecko nie płaci :( (ale już siedzę cicho :P ).
 8. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>Kupuj kapsułki albo plyn, wychodzi chyba tak samo cenowo. Poza tym jak pisze pol miarki to pol miarki a nie cała.<<< x A wiesz, że te pół miarki to dobra koncepcja :P ? Ja zawsze sypię do oporu :). x >>>Sama uważam vie za sciemniacza<<< x Przecież nie napiszę publicznie samej tylko prawdy, choć staram się z nią rzadko rozmijać zupełnie :). x >>>No ale cóż brak zajęc = człowiekowi odwala<<< x Mnie najbardziej śmieszy Pancerny baran, który chwalił się, że ma młodziutką żonkę i malutkie dziecko. Pozwoliłabyś facetowi, pisać całymi dniami tutaj, mając robotę przy dziecku :) ? Jak moje bóstwo mieszkało ze mną :), to ciągle się o moje pisanie czepiała, a prawie tego wtedy nie robiłem, choć leżeć po wysiłku i tak musiałem.
 9. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  Magda Leszno dziś >>>24 stopnie mam w mieszkaniu podlogowe ogrzewanie<<< x Ja mam 16 i "podłogowe ogrzewanie" od sąsiada z dołu :D. x Lubię spać w takiej temperaturze :). Jeszcze kaloryferów tej zimy, nie odkręciłem :).
 10. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  Mario Candarelli dziś >>>i nie mają żadnego pomysłu na życie , zupełnie żadnego<<< x Tępi ludzie pomysłów raczej nie miewają :(. x Najlepszym przykładem jesteś Ty sam i Twój "płaszcz kominkowy" :P. Udajesz specjalistę, powołujesz się na ekspertów, a najprostszych rzeczy nie wiesz :(. x Takie przygłupy, zawsze będą z pracy zwalniane w pierwszej kolejności.
 11. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  gość dziś >>>Chyba nie macie życia.<<< x Dzisiaj jest prawdopodobnie mój ostatni dzień na Kafe, więc wygłupiam się do woli :P. x Poza tym, nie chce mi się prasować koszuli na jutro :(. x >>>Każdy ma prawo mieć swoje poglądy, ale nie ma prawa obrażać innych tylko dlatego że jest za kimś innym.<<< x Masz rację :). Czy jednak zdążyłaś zauważyć, że cały ten temat został założony z nienawiści i to bynajmniej nie politycznej ? x >>>Mam persil i sie nie zbryla.<<< x Dziwne jest właśnie, że ten REX dużo mniej śladów w korytku zostawia. A PERSIL zbryla tak bardzo, że muszę nożem szorować go z korytka :(. Dzisiaj mam za sobą dwa prania, więc temat jest dla mnie aktualny.
 12. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  Magda Leszno dziś >>>generalnie odezwalam sie tylko dlatego, zeby przyglupy wiedzialy,ze wcale nie jest ich wiecej<<< x Oni tylko głośniej krzyczą :P, x jak to przygłupy, mają w zwyczaju :P. x Ciepłej nocy :) .
 13. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  baron pancerny dziś >>> To co w końcu masz?<<< x Psychicznego fana w Twojej osobie :P.
 14. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  Magda Leszno dziś x Madziu :) , czy Ty nie miałaś coś wspólnego z pewnym SPA :) ?
 15. misio1

  Czy to nasz mitoman misio1 jest na sympatii? :D

  Mario Candarelli dziś x Byłem jeszcze za mały, ale znając Twe oddanie każdej aktualnej władzy, nie wątpię, że klaskałeś wtedy namiętnie :P. x Dla osób niezorientowanych: Areczek, czyli Mario Candarelli jest jakieś dziesięć lat starszy ode mnie.
×