Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy takie zerwanie z facetem będzie brzmiało ok??

Polecane posty

Gość gość

Który mnie olewa od pewnego czasu? Nie chcę do niego dzwonić więc będzie to musiało byc niestety smsem z pewnych przyczyn, planuje mu napisać coś takiego: " Hej, co u Ciebie? Wiesz ostatnio trochę nad tym wszystkim myślałam i ta nasza znajomość nie jakby przygasa, dlatego chyba myślę ,że każde z nas powinno pojsc w swoją stronę... NIe chodzi o to, że kogos mam bo tak nie jest, ale tak bedzie najlepiej. Uwazam, ze jestes bardzo fajnym facetem i było mi z Tobą cudownie. Pozdrawiam. pa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie. Trochę Cię olewa a Ty chcesz mu pisać lepiej jednak powiedzieć że byłoby Ci z nim cudownie ? No sorry. Gdyby takie były fakty nie zrywalabys z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jak Doda że właśnie ścieżki waszego życia rozeszły się w róznych kierunkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo było mi z nim cudownie, ale coś sie wypaliło, tak jest prawda... Zrywam z nim mimo tego bo on mnie olewa i nie chcę dalej tego znosić i tyle, ale robienie mu wyrzutow w tym smsie nie wiele da... Nie chce do niego dzwonić bo on tez zwykle sie ze mna kontaktuje przez smsy, wiec postanowiłam to zrobic w takiej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lepiej mu napisać powody dlaczego? tzn ,ze mnie olewał ostatnio? z drugiej strony moze lepiej nie odslaniac kart, ze to dlatego, moze niech też sam sie zastanowi czy to mnie w pelni odpowiadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwanie sms-em :O ŻENADA dla mentalnych 12-latków. Skoro nie potrafisz się zachować jak dorosła osoba, to nie baw się w zabawy dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura wymaga w takich sytuacjach odwagi i rozmowy która kończy związek. Ty napiszesz mu smsa on odpisze ty tez i będziecie smsowac bez sensu. Gdy zadzwonisz i mu to powiesz tez nie będzie to super rozwiązanie. Najlepiej się spotkać i wyjaśnić to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz z nim zerwac naprawde ?. Bo brzmi jakbyś absolutnie nie chiała, a raczej prosiła,zeby cie zauważył, zainteresował i został z tobą A nawet jesli on tylko pisze esemsy, to tak cie wytrenował i ustawił, ze nie mozesz zadzownic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce go prosić o spotkanie w tym celu ani dzwonić skoro on ostatnio mnie olewa i pisze głównie smsy to raczej by było narzucanie się, jeszcze by myslal ,ze jestem nachalna, wiec zrobie to smsem nawet jesli to troche dziecinne. Tylko zastanawiam sie nad trescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:52- mogę zadzwonić oczywiscie, ale nie chce z powodow ktore napisałam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nasza desperatka...nie mozesz zadzwonic, bo on ma zone - dlaczego tego nie napisalas? I wasza znajomosc byla tylko ukladem z ktorego facet czerpal, a ty sie zakochalas i tak ciagniesz to prawie dwa lata...jak juz znowu o cos pytasz, to opisz dokladnie sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisał Ci gość godz.9:52 Tak naprawdę to Ty nie chcesz zerwać,treść smsa o tym świadczy.Ty pytasz faceta co myśli o ewentualnym rozstaniu ( niestety po tym co napisałaś tak własnie facet pomyśli).Dajesz mu też do zrozumienia,ze Ty nie chcesz odejść,przecież wyrażnie piszesz,ze było Ci z nim cudownie a przecież od cudownego faceta kobieta nie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest wolny, nie ma żadnej zony. W takim razie jak powinien brzmieć sms zwywający, ale bez żadncyn pretensji itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nasza desperatka, ona tu na forum od prawie dwuch lat pisze. Facet ma zone i chodzi mu tylko o seks o czym ja dokladnie poinformowal na poczatku...juz niby po walentynkach i dniu kobiet chciala z nim "zerwac" bo jej zyczen nie zlozyl, ale on tylko kiwnie palcem i ona leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×