Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciej2900

czy to depresja czy sexogolizm? prosze mądre głowy o wypowiedź

Polecane posty

Gość maciej2900

w skrocie- mam kumpla, o ktorego sie martwie bo dziwnie sie zachowuje. byl z dziewczyna 2 lata, rozstali sie (nie wiem dlaczego ale mowi, ze niezgodnosc charakterow). mowi, ze nie chcialby do niej wrocic ale nie wiem czy to prawda. jakis czas po rozstaniu poznal inna dziewczyne- mowil, ze jest w niej zakochany, ze jest zaje...cie. tez sie rozstali i jak mowi dlatego, ze on ma ze soba problem. kolega calymi dniami przesiaduje na stronach spolecznosciowych, oglada i komentuje zdjecia lasek przerobionych w fotoshopie, zaprasza je do znajomych, mimo ze na pierwszy rzut oka widac, ze to fikcyjne osoby. poprawia mu sie humor tylko w trakcie gdy pisze z jakas z tych lasek, poza tym mowi, ze chyba ma depresje. gdy z nimi rozmawia chce uprawiac wirtualny sex. jest przystojnym facetem a uwaza, ze jest nic specjalnego mimo, ze ma duze branie u normalnych dziewczyn. wiem, ze to smiesznie brzmi ale w czym moze tkwic problem? podpowidzcie bo martwie sie o kumpla. dodam, ze nie jest on dzieckiem ma 29lat, kiedys byl inny, cwiczyl, chodzil na silownie mial super kondycje obecnie przytyl, siedzi w necie doslownie calymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej2900
nikt nie wie o co moze chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieka przed życiem w seksualne przygody. Skończy to się kiedyś depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej2900
tylko, ze on z nikim nie sypia tylko oglada i rozmawia. jak to rozumiec ze ucieka przed zyciem? jak to rozwiazac? czy to podchodzi pod psychiatre? on mowi, ze juz ma depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×