Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to kobiecy kryzys wieku średniego?

Polecane posty

Gość gość

Odkąd pamiętam zawsze podobali mi się chłopcy starsi ode mnie max. 2 lata i min. w moim wieku z racji tego, że nie wygladalam na swoj wiek zdarzało się, że zwracali na mnie uwagę też często młodsi, ale ja zawsze patrzyłam na nich aseksualnie i to dość długo bo nawet jeszcze 2 lata temu aż teraz szok co się ze mną dzieje ostatnio. Zauważyłam mając 36 obecnie, że potrafią podpbac mi się dużo dużo młodsi, bo nawet potrafi przykuć moją uwagę 20latak z czym czuję się źle bo młodką już nie jestem i nie wyglądam już tak atrakcyjnie i młodo jak kiedyś. Czy to kryzys wieku średniego, co z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 latka i meza nie ma? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 36 lat, a problemy jak młoda. A juz młoda nie jesteś. Czas juz chyba na jakąś stabilizacje, przynajmniej emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 latki są stare, oblesne z wiszącymi cyckami, fuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe masz doświadczenie. :D może te z patologi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autork mam meza i nie mam obwislych piersi takze az takiej tragedi nie ma, jednak ostatnio podobają mi się młodsi. Zwiazek z dosc dlugim stazem i juz troche wieje nudą no ale dziwi mnie to ze nie zwracam uwagi na ludzi w swoim wieku tylko mlodszych to mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety takie interesowne są szmaty, najpierw lecą na hajs starszych, a potem na k***sy młodszych. A mężczyźni zawsze lbią tylko młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×