Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne ze facet unika rozmow o przyszlosci????

Polecane posty

Gość gość

Jestem z nim ponad 2 lata. Ma 21 lat ja 22. Rozumiem ze jest młody ale bez przesady. Zaczelam pracowac i odkladam z kazdej wyplaty na konto oszczednosciowe ponad tysiac zlotych. Chce zaoszczedzic na nasze wspolne zycie. Mam mieszkanie ale trzeba bedzie je wyremontowac itp. Gdy zaczynam temat o przyszlosci lub o tym koncie to on ucieka z rozmowa. Zadnych planow na przyszlosc nie ma. Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecie to jeszcze dziecko, co Ty od niego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy wydorosleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszlosc w tym kraju jest niepewna. Moze gosc niechce ci kitu pociskać. Potem mu bedziesz wytykac ze nie tak mialo być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany,przeciez to jeszcze dzieciak:D A ty mu trujesz o przyszlosci i o pieniadzach. Wyluzuj dziewczyno i nie zachowuj sie jak jego matka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydorośleje po trzydziestce albo i wcale a ty, jeśli chcesz zakładać rodzinę to znajdź sobie starszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze zwiazek z mlodszym taki jest i boje sie ze nie wytrzymam dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po co marnujesz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest jeszcze niczego pewien i Ty również jesteś tego winna. nie wie jeszcze czy Ty jesteś tą osobą zdolną i odpowiednią by założyć z nią rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie chce zakladac rodziny. Chce miec jakis plan zeby po studiach byc juz lekko dorobionym a nie golodupcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj dzieciakowi spokój! po co go zmuszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje jest wszystko , facet nie ma jeszcze nic. tak na kocią łapę to on zainwestuje a Ty zapragniesz by inny w Ciebie wpychał penisa i co? zostanie na lodzie. zresztą mieszkać u dziewczyny? nigdy! u siebie tak nie pasi kiepsko obciąga to się goni dziuńkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytan poważnie. Prosze mi tu z obciaganiem nie wyskakiwac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie z tobą ozenie i bedziemy se opowiadac o przyszlosci. Mieszkanko mam wolne miejsce obok i 50 lat jestem juz dorosly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no szczerze to jesli on ma taki byc to wole sama o siebie zadbac niz dbac o niego i o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 - słabiutko, wymyśl coś innego i nie ciągnij tej głupiej prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy miałem tyle lat, co on, to nie myślałem o żadnych poważnych związkach. On jest z tobą i niczego więcej nie pragnie, jak być. Tak mi to wygląda, bo tak często się zdarza. Gdy zaczniesz go męczyć, tą swoją przyszłością, to pewnie po kilku awanturach, się rozejdziecie. Mężczyźni zazwyczaj dojrzewają później i nie oczekuj raczej, że on się nagle zmieni. Z jego perspektywy, tak myślę, to jest kwestia kilku lat, może i dziesięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chce wciskać kitu i potem słuchać żalów, że miało być inaczej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja nie chce zakladac rodziny. Chce miec jakis plan zeby po studiach byc juz lekko dorobionym a nie golodupcem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx No to miej swoj plan, wolno ci. Tylko nie zmuszaj do takiego samego planowania mlodego chlopca. Bo on w tym wieku jeszcze dlugoplanow miec nie bedzie. I tez ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to normalne, ze 21 letni chlopak nie bedzie chcial rozmawiac o przyszlosci, o ktorej ty bys chciala. Bo dla niego przyszlosc to najblizsza sobota, i planowanie imprezy ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie normalne. Za 8-10 lat tak, będzie wtedy bardziej skłonny do tego typu rozmów. Dobrze, ze odkładasz kasę- rób to dla siebie. Bo za jakiś czas może nie być "was", a kasa zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie chodzi o planowanie calego zycia. Zalezy mi tylko zeby nie mieszkac po studiach z rodzicami, mieć jakis start w życiu. Dlatego wlasnie oszczedzam te pieniadze. Skoro twierdzicie ze on juz taki zostanie i dorosnie moze za 10 lat to nie wiem czy chce w niego tyle inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×