Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

czy w macdonaldzie można sobie ustalać godziny pracy ?

Polecane posty

Podobno jest elastyczny grafik, ale ja np. chciałabym pracować codziennie powiedzmy od 9 do 15, czy zgodzą się na to ? czy będę musiała jednak pracować też np. od 15 do23 ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś kfalifikacje ? Studia skończyłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :o Mgr inż. Studzia specjalista ds. frytek i hamburgerow :o to można ? bo ja chce tam podjąć pracę na Moich warunkach czyli niepelny etat praca od 8 do max 15.30 i wolne weekendy. Moze byc 3/4 etatu. wtedy akurat godzinie by się wszystko zgadzało. Pytanie tylko czy nie będę musiała pracować na zmiany popołudniowe (co jest niemożliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już i tak Cię nie przyjmą bo nie przyszłaś na rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty takiego robisz popołudniami ?? siedzi na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mają mało ludzi to ciebie wezmą na jedną zmiane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skąd Ty jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia przecież ty i tak stmatąd uciekniesz najdalej po dwóch dniach... to po co ci to? chcesz się znów wstydu najeść? :) Mój kuzyn robi w maku i on normalnie studiuje dziennie ale jak ma "okienka" albo dni wolne na studiach to jedzie do maka na 3-4 godziny i faktycznie można sobie ustalać godziny, bo to jest tak że jak np. masz od 12:00 do 14:00 to musisz być już w maku np o 11:45, przebierasz się i wtedy jest szybka podmianka, osoba która kończy idzie na chate a ty wskakujesz na jej miejsce do 14stej i wtedy tak samo za ciebie wskoczy inna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na rente nie chcesz iść ?? byś miała z 800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zad00pia a co?! Nie ma w moim mieście maca !!! czy to takie dziwne! muszę do innego miasta jeździć do maca do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na rente jak Syśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekne, przysięgam ;) muszę 15 min wcześniej ? :o a jak od 8 otwierają to też ? A jak zdobyć rentę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
składasz papiery do Zusu i dostajesz.Tylko musisz mieć konkretny powód- chorobe. np. na głowe dają. nogę ,ręke itdd... poczytaj se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że tam trzeba tyrac ? chyba jakbym na te 5-6 h dziennie poszła to bym nie skonała z przemęczenia ? :D Chyba od razu nie posadza mnie na kase ? Wolałabym smażyć frytki i kotlety i dbać o porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapierrrdoll tam jest na maxa pracowałam i ledwo co żyłam a kasa to 7 zł na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×