Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy w mieszkaniu na 2 pietrze ktos sie moze wlamac przez okno lub balkon?

Polecane posty

Gość gość

czy w mieszkaniu na 2 pietrze ktos sie moze wlamac przez okno lub balkon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelx
Cos ty. Chyba ze to ostatnie pietro to z dachu ale to jakis hardkorowy zlodziej by musial byc. No chyba ze duchy, duchy wszedzie wlezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki mu zależy to sadze ze da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może z dachu się spuścić i włamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym kablu od internetu wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak. wlezienie po balkonach nawet na wyższe piętra to żaden wyczyn dla kogoś pozbawionego lęku wysokości. pomijając fakt, że kompletnie nie pojmuję tego lęku przed włamaniem; nie znam NIKOGO kogo kto doświadczyłby włamania. Jeżeli mają się włamać to włamią się, żebyś miała najlepsze zabezpieczenia świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to bez sensu ,potem by musiał schodzić z workiem na plecach ,chyba że naładuje ziemniaków to zrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, bez żadnego problemu. Za gówniarza znałem kilku lebków którzy nawet po linie spuścili by się z dachu i weszliby na balkon. Z resztą takie włamania nie raz już mialy miejsce, a drzwi balkonowe są do otwarcia w kilka sekund. Załóż sobie od wewnątrz zasuwki na okna, o któr się boisz, że mogą zostać otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety może, jak ktoś jest bardzo zdeterminowany to wszędzie wejdzie. Dlatego profilaktycznie założyliśmy rolety antywłamaniowe od http://www.okna-dsystem.com.pl/ w swoich oknach. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamontuj rolety zewnętrzne. Zadzwoń pod nr 505547990 tam ci we wszystkim pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zakupie rolet zewnętrznych bardzo przydała mis ię pomoc pana przemka, który posiada odpowiednie umiejętności i narzędzia i teraz mam elegancko zamontowane roletki w kolorze zielonym. Wszystko jest idealnie i równiutko przymocowane łącznie z prowadnicami. Dla potrzebujących namiar na fachowca od rolet 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla bezpieczeństwa można kupić żaluzje przeciwwłamaniowe, ale wydaje mi się,że wystarczy mieć dobrze dopasowane rolety, które też zapewniają komfort bezpieczeństwa. Taki kupiłam w castoramie, a zakładał mi z polecenia specjalista pan Przemek i dla mało zaradnych podaję do niego kontakt 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że spiderman lub superman może mieć duże szanse na wejście do mieszkania na każdym piętrze, ale tylko w Ameryce. Tutejszy klimat im wyjątkowo nie służy. Wiadomo – sprawna polecja, ABW, CBS, GROM i pozostali. Tak na serio wystarczy mieć dobrze zasłonięte okna roletami, lub żaluzjami i po problemie. Kupiłam zwykłe z castoramy, a założył znajomy z polecenia i wszystko wygląda świetnie. Jak ktoś kupi roletę, a nie umie założyć, to podaję ten kontakt 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że spiderman lub superman może mieć duże szanse na wejście do mieszkania na każdym piętrze, ale tylko w Ameryce. Tutejszy klimat im wyjątkowo nie służy. Wiadomo – sprawna polecja, ABW, CBS, GROM i pozostali. Tak na serio wystarczy mieć dobrze zasłonięte okna roletami, lub żaluzjami i po problemie. Kupiłam zwykłe z castoramy, a założył znajomy z polecenia i wszystko wygląda świetnie. Jak ktoś kupi roletę, a nie umie założyć, to podaję ten kontakt 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popadajmy w paranoję z tymi włamaniami i nie polecam żaluzji przeciwwłamaniowych, bo one dopiero kusza złodzieja. Według mnie wystarczą dobre zasłonki, lub dopasowane rolety i nikt nas nie podejrzy. Mnie takie rolety zakładał Pan Przemek, który zrobił to dokładnie i nie wziął za to dużo. Dla potrzebujących kontakt 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×