Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w obecnych czasochlonne oplaca sie jeszcze wyjazd do UK

Polecane posty

Gość gość

Czy w obecnych czasochlonne oplaca sie jeszcze wyjazd do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kurfa!? Naucz sie pisac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie nie. Zarobki to max 200-300 tygodniowo , a zycie drogie - pokoj/mieszkanie, jedzenie, dojazdy. Wielu Polskow nie stac nawet na to by samodzielnie cos wynajac, wiec dziela domy z innymi. Nie odlozysz nic, wszystko jest tu bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że to autokorekta w telefonie :D Moim zdaniem opłaca się albo a) typowym fizycznym, którzy chcą znaleźć stałą, dobra robotę w zwykłym mieście a nie żadnym Londynie, i tyle, bez żadnych kombinacji z awansami b) osobom z doświadczeniem, biegłymi językami itd. Przeciętniaki raczej się nie odnajdą już bo duża konkurencja Ale no to pisze z perspektywy polskiej i tyle co posłuchałam/dowiedziałam się/ Jak już ja bym wschodnie Niemcy obstawiała - tam jest odpływ ludności na zachód, a warunki wciąż dobre. Sporo Polaków więc i znajomosć polskiego nawet staje się atutem. Honorowanie naszych dyplomów też podobno jest pewniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za minimalna i dzielisz z innymi kuchnie, lodowke, lazienke... Na nic Cie praktycznie nie stac. Tez mi cos. Jak klepac biede to juz lepiej u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie ,no chyba że z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe. Jest drogo, pensje kiepskie. Jak ktos wyjechal kilka lat temu, ugruntowal sobie pozycje zawodowa to jakos idzie. Zaczynac teraz od zera w UK - bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślcie przyszłościowo, po co urządzać się w kraju w którym w ciągu 10 lat będzie wojna domowa na tle religijnym, to samo Francja/Szwecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie .Ostatnio pocieli tam polaka maczetami dzikusy. Irlandia ale uk to jak ktos lubi siedziec w przeludnionym kraju i placic cholendarne czynsze + zj****a pogoda ale wieczna jesien z grzybem. Benefity tez juz sie skonczyly od teraz dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irlandia jeszcze gorsza niz UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×