Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zabieracie dzieci na pochody KOD

Polecane posty

Gość gość

Sonda: 1. tak 2. nie 3. nie chodzę na pochody KOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam prawie wszyscy mają dzieci 30+, które mają własny rozum i głupich ridziców nie słuchają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
targowica !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich dzieci nie lubią rodziców , bo oni nie płacą alimentów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kodziarz
Oczywiście, że zabieram dzieci i swoje, rodziny i sąsiadów. Każde niesie napis: zabić wrednego kurdupla, albo inne hasła ludzi rozumnych i liberalnie lewicowych: zdychaj w męczarniach lalko prezesa, jaka opona taki zamach, piertolę nie płodzę, nowoczesny patriotyzm to sprzątanie gufna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy sam pan Kijowski zabiera na nie swoje dziecko, na które nie płaci alimentów, i pokazuje mu jak żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna36
Mam dwojke, 13 i 10, i jasne ze zabieram, mimo ze nie chca. Nosza tabliczki z rysunkami kaczora powieszonego na sznurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaśka36 ty jebana koorwo żydowko !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr35 lat politolog po UW
ja również zabieram swoje dzieci na pochody w obronie demokracji, państwa bezwyznaniowego oraz wolności słowa. moje dzieciaki są nauczone praworządnie informować panie nauczycielki, które z kolegów i koleżanek są dziećmi wyznawców pisu i systematycznie obniżane są takim dzieciom oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kodziarz
Katarzyna36 dziś Bardzo w duchu liberalnej lewicy wychowanie i tabliczki. Też to wprowadzę. W niedzielę paliliśmy gumowe kaczuszki. Mam tylko wątpliwość, bo to nie było ekologiczne, guma daje taki gryzący dym, że wszyscy się popłakaliśmy i dusiliśmy, ale było warto, bo obrona demokracji wymaga poświęceń. Precz z kaczorem dyktatorem! Niech żyje agent Bolek i jego oficer prowadzący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie tępe bachory wy j****e lewackie psy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kodziarz
Piotr35 lat politolog po UW Brawo, taka postawa daje nadzieję, bardzo pozytywistyczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr35 lat politolog po UW
gość kodziarz, dziękuję za komplement, jednak uważam, że nie ma w tej postawie niczego ponad normę. uważam, że dzieci należy kształcić w duchu wolności od zaściankowych szkodliwych przekonań oraz otwartości na Zjednoczoną Europę i własną seksualność. mamy stosowne koszulki - dzieciaki mają w kolorach naszej flagi, unijnej, ja zaś na koszulce niosę podobiznę Martina Schulza. Moja konkubina dzierży zwykle koszyk z jajkami w razie pojawienia się nacjonalistów i ksenofobów, którzy skandalicznie zakłóciliby wolnościowe demonstracje, których tradycja sięga jeszcze świetności naszego pana byłego prezydenta, któremu zawdzięczamy demokrację i zwycięstwo przy okrągłym stole, które pisowscy klerykalni aferzyści z ciemnogrodu próbują nam właśnie bezczelnie odebrać, mimo nawoływań do porządku ze strony wybitnych ekspertów z Komisji weneckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken Ty jesteś za targowicą ? wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zabieram, musimy walczyć o lepszą Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze demonstracje w obronie TK maja niepiwtarzalny klimat. Czesto bywam, duzo z ludzmi rozmawiam i we wszystkich sie gotuje na temat szydlo, dudy i kaczynskiego. Jeszcze troche, juz nie dlugo a miarka sie przebierze i bedzie szturm na palac prezydencki i kancelarie premiera. Ludzie maja dosc! Czuc to na kazdej naszej demonstracji KOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korynna
Pisowsko-kukizowsko-faszystowska mowa nienawiści, nie powstrzyma naszych zwartych szeregów. Precz z nienawistnym kaczorem, niech zdycha w męczarniach wróg demokracji ludowo-liberalnej. Czesław Kiszczak gdyby żył, to by z nami był! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek ormowiec
Widuję na naszych manifestacjach, jakże często tow. Shatyna, weterana walk o demokrację i prawo do plucia na polskich bandytów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demokracja to przeżytek ale wy tego nie zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resort pierwszy sort
Konstytucję obronimy! Tak jak obroniliśmy się w stanie wojennym, przed wichrzycielami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam tylko na rozkaz żeby do was strzelać kodaki j****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te płonące gumowe kaczuszki kojarzą mi się z pamiętną Oponą Samochodu Prezydenta Erekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korynna dziś Czesław Kiszczak gdyby żył, to by z nami był x Wiadomo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×