Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zabieracie dzieci na pochody KOD

Polecane posty

Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzą Kiszczaciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne , mądre dzieciaczki. rośną Komuszątka , Demokraciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadome macierzyństwo
precz z ksenofobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOD-owcy zabierają dzieci bo wtedy jest ich więcej dzieciaki nie wiedzą w czym uczestniczą i ich rodzice też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadome macierzyństwo
wiedzą, co wieczur czytam im konstytucję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wieczór mówisz? to współczuję twoim dzieciom (o ile je w ogóle masz bo pewnie twój wpis to prowokacja) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast na KOD to się edukuję.Demokracja w wydaniu UE mnie zadziwia.Zwłaszcza ostatnia uchwała w sprawie zabierania klientom banków oszczędności z kont.Zadziwia,zwłaszcza w kontekście zysków w Polce w tym sektorze.A jeśli Polska nie wprowadzi tego prawa to kary.Bardzo demokratycznie,Bardzo.Ale to zdaje się zwolennicy KOD na dobrych posadkach i z eleganckimi emeryturami mają oszczędności.Pozostali tylko kredyty.Pozdrawiam i namawiam do przyspieszonej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Unii Europejskiej totalitaryzm nazywa się demokracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dzieci ani żony-zabieram swojego kota:-D Jarosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być nieźle szurniętym żeby jeszcze dzieci wciągać w ten polityczny syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za kazdej demonstracji dorzucam stowke w puszke na alimenty kijowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zabrałem dzieciaki Kijowskiego. Chciały wreszcie poznać biologicznego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kijowski
Przepraszam, ale nie mam czasu aby spotykac sie z moimi dziecmi, poniewaz musze bronic trybunal kostytucyjny. Moze znajde czas za jakis miesiac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie przesadź,bo Kowalski wyjdzie Ci naprzeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kijowski
Kurka ostatnio zapraszalem moje dzieci na demonstracje KOD ale przez telefon slyszalem tylko ich stara ktora z daleka krzyczala cos jak "zacznij placic alimenty, gnoju". Zrobilo mi sie smutno. Sadzilem, ze moje dzieci przyjda i przy okazji dorzuca grosza do puszki bo krucho u mnie z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaGda
Wstydzilabym sie takiego ojca ktory nie placi alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kijowski
Przepraszam ale nie placilem alimentow bo na to nie wpalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kijowski
*wpadlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOD przypomina już żenadę, jakieś popłuczyny z PO nawet nie wiedzą jak tą maskaradę zakończyć żeby nie wyszło że się totalnie ośmieszyli. Teraz rządzą socjaliści z PiS i na pewno władzy nie oddadzą aż do następnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodowiec z placu zbawiciela
Ja mam nadzieję, że następna wycieczka KODu do ojczyzny demokracji, odbędzie się już z moim udziałem. Marzę o spacerze po Placu Czerwonym i selfie z Włodziem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KODerka
Matko i córko, jakie bagno w tym wątku występuje. Nie wiem, czy to ludzie dla zabawy, czy dla kasy wypisują takie rzeczy, z jednej strony hejt na KOD, z drugiej strony oczywiste fałszywki podszywające się pod ludzi, żeby kreować wyobrażenie, że KODerski są idiotami i nienawidzą wszystkich dookoła. Bardziej smutne niż śmieszne jednak. Jestem w KOD, jedną z koordynatorek. Znam organizację od wewnątrz. W większości to fantastyczni ludzie. Na manifestacji jest miło i przyjemnie, ludzie się do siebie uśmiechają, pomagają sobie. Nie ma komentarzy nienawiści, nawet w stronę rządu. Nie ma przepychanek. Jak ktoś komuś niechcący na pięte nadepnie, to zaraz przeprasza, drugi z uśmiechem odpowiada "nic się nie stało". KODersi nawet trawnika nie deptają :) (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19759661,to-zdjecie-wiele-mowi-o-manifestantach-kod-z-pewnoscia-szanuja.html) Przyznam, był to dla mnie szok, bo na takim wielotysięcznym spędzie różnych ludzi, jednak spodziewałam się więcej chaosu. Możemy się nie zgadzać, ale przynajmniej nie trujcie ludziom umysłów zwykłymi kłamstwami. Zapraszam na strony facebookowe, chętnie rozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komitet Obrony Darmozjadów oderwanych od państwowego koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być kompletnym debilem żeby chodzić na marsze KOD. Demokracja w Polsce ma się świetnie..Tam chodzą gamonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie panuje wszechobecna głupota czyli demokracja ma się całkiem dobrze, a nawet bardzo dobrze w tym antyludzkim państwie rządzonym przez demokratów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na marsze KOD bo mam nadzieję że Trybunał Konstytucyjny orzeknie że wybory prezydenckie były nie konstytucyjne.Na urząd prezydenta powruci wielki mąrz stanu Pan prezydent Komorowski który jest człowiekiem niezwykle inteligentym.Marzę by premierem został wybitny polityk pan Petru a ministrem sprawiedliwośc****an Kijowski.Wtedy ten kraj by skorzystał. Dlatego idę na dzisiejszy marsz i bende protestowal przeciwko terrorowi PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×