Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konik3polny

czy zdecydowalibyscie sie na zwiazek z dziewczyna, ktora nie ma znajomych

Polecane posty

Gość konik3polny

jak wyzej. jestem bardzo spokojna. nie jestem typem imprezowiczki, wole zacisze domowe. nie jestem przebojowa. do tego jestem DDA, ale chodze na psychoterapie. mam bardzo malo znajomych w moim miejscu pracy zwrocilam uwage na sympatycznie wygladajacego chlopaka. A on zwrocil uwage na mnie:) wszyscy ludzie dookola maja krag przyjaciol, a ja prawie w ogole. czy faceci potrafia pokochac takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo wole facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
jest ktos kto sie wypowie na ten temat? moze znacie takie zwiazki, gdzie jedna strona ma problemy z nawiazywaniem kontaktow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam znajomych ale nie są dla mnie bliscy niestety nastawiona jestem do nich jak do wrogów a samotność mi przeszkadza są też inni na których bardziej mi zależy ale nie umiem, nie wiem, niepotrafie rozmawiać, nie wiem na ile mogę sobie pozwolić i przede wszystkim nie chcę zabierać im czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem samotna, ale chce to zmienic. boje sie tylko, ze jestem za nudna. faceci lubia przebojowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to fobia spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz podac gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
nie uzywam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat,mialas juz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
mam 26 lat. bylam w krotkich zwiazkach, zazwyczaj toksycznych. na szczescie ucze sie na wlasnych bledach. psychoterapia tez duzo pomaga. chcialabym sobie w koncu ulozyc zycie. nie byc wiecej sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość porządny facet
to idealna dziewczyna moim zdaniem, nie cierpie imprezowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet mówi ze jestem ciekawa w każdym razie jestem dziwna i swobodna przy innych być mi chyba nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
gość porządny facet - miałabym u Ciebie szansę? a skąd jesteś ? chcesz się spotkać? mam czas w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
gość porządny facet - miałabym u Ciebie szansę? a skąd jesteś ? chcesz się spotkać? mam czas w weekend x x to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja nie jestem wycofana,ale mam bardzo mało znajomych bo ludzie mnie zwyczajnie nudzą ,nie lubię paplaniny o niczym ,nie podniecają mnie wspólne zakupy setnej kiecki,ani to czy Zosia wyjdzie za mąż za Turka czy za prezesa zarzadu, że Marysi ciaża jest zagrożona,a Joasia sypia z żonatym. Jeszcze z facetami idzie sie jakos dogadać ,ale głębszych relacji przyjacielskich nie można z nimi stworzyc bo zawsze chca tę przyjazń kontynuować w wyrku:o Nie wiem czy taka dziewczyna ma szansę bo nigdy nad tym nie rozmyslałam ,wychodzę z założenia że jak nie psuje to spadówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nie pasuje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wyglądu jest u mnie całkiem ok,modelką może nie jestem, ale kobyłą też nie, mam 164 cm, 47kg, duże niebieskie oczy, blond włosy, mały zgrabny nosek, włosy proste, skóra jasna, nie jestem typem solary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
jestem szczupla. dbam o siebie. chodze do kosmetyczki, na silownie. mam dlugie wlosy. nie uwazam sie za modelke, ale tez jakas brzydka nie jestem. zdarza mi sie, ze ktos mnie zaczepia na ulicy i zaprasza na kawe. zawsze spotykalam sie z przystojnymi facetami. z tego nauczylam sie, ze wyglad to nie wszystko. ten, ktory mi sie teraz podoba jest przecietny z wygladu, ale wyglada na cieplego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, sam jestem introwertykiem. Natomiast nie chciałbym mieć dziewczyny, która ma dużo znajomych i żyje imprezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to DDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku stracilas dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
w dodatku ma ładne, czyste auto, więc wnioskuję że o kobietę też by bardzo dbał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
dda to dorosle dzieci alkoholikow. tez nie chcialabym miec faceta, ktory po imprezach gania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam problem mamy
Jesteśmy małżeństwem koło 40stki, z 4ką dzieci, mieszkamy za granicą, i też nie mamy znajomych. Trudno znaleść ludzi którzy nie piją, nie palą, nie imprezują i nie szpanują. Znajomych których mieliśmy pozbyliśmy się z powyższych powodów. Teraz tylko żyjemy sami rodziną, i tak jest całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
dziekuje za powyzsza odpowiedz. tez mieszkam za granica. ciezko znalezc fajnych ludzi. w PL jeszcze miala znajonych, a tutaj prawie nikogo. tylko nie wiem jaki jest ten chlopak. wyglada na spokojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam problem mamy
gdzie mieszkasz za granicą? my w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
pracuje w miedzynarodowym koncernie w dziale logistyki. co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
mieszkam w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×