Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konik3polny

czy zdecydowalibyscie sie na zwiazek z dziewczyna, ktora nie ma znajomych

Polecane posty

Gość gość
jaki masz styl ubierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam problem mamy
jakbys mieszakala w usa, to bys się mogla umowic z moim synem, tez ma 25 lat i jest samotnym, spokojnym, introwertykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
co do tego ma styl ubierania? bardziej elegancki niz sportowy. zero dekoltow czy mini spodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
do USA to troche za daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość za granicą
za granicą większość polaków jest porąbanych, a z lokalnymi nie ma wspólnych tematów, ot paradoks emigranta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
za granicą większość polaków jest porąbanych, a z lokalnymi nie ma wspólnych tematów, ot paradoks emigranta X X zgadzam sie z tym. ale moi znajomi z pracy jakos nawiazuja kontakty, a pracuje w srodowisku baaaaaaardzo miedzynarodowym. moze to dlatego, ze oni wszyscy mysla tylko o korzystaniu z zycia i o imprezach. ja w tym momencie mysle o kredycie mieszkaniowym, a nie o kolejnym szalonym weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam problem mamy
ten sam problem mamy dziś >>>> to nie my tylko jakiś trol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość za granicą
konik3polny dziś >>> myśle że bardziej mamy wspólnego z innymi emigrantami z obojętnie jakiego kraju niż z lokalnymi, lokalni nie są w stanie zrozumieć punktu widzenia emigranta gdyż sami tego nie doświadczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik3polny dziś xxxxxxx może po prostu jesteś bardziej dojrzała i odpowiedzialna od ludzi w twoim wieku, może starszych szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
>>> myśle że bardziej mamy wspólnego z innymi emigrantami z obojętnie jakiego kraju niż z lokalnymi, lokalni nie są w stanie zrozumieć punktu widzenia emigranta gdyż sami tego nie doświadczyli x x masz racje. dobrze powiedziane. osobiscie wole obcokrajowcow niz rodowitych Niemcow. facet, ktory mi sie podoba jest Anglikiem. nie wiem jak anglicy sie odnajduja w obcym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
może po prostu jesteś bardziej dojrzała i odpowiedzialna od ludzi w twoim wieku, może starszych szukaj x x wlasnie staram sie celowac w dojrzale osoby. moje nieliczne kolezanki maja dzieci i pewnie przez to sa bardziej odpowiedzialne. problem w tym, ze majac wlasna rodzine maja malo czasu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglicy to dalej zachodnia kultura, inne wartości mają ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik3polny dziś x x wlasnie staram sie celowac w dojrzale osoby. moje nieliczne kolezanki maja dzieci i pewnie przez to sa bardziej odpowiedzialne. problem w tym, ze majac wlasna rodzine maja malo czasu dla mnie. xxxxx ano niestety ale rodzina pochłania wiele czasu, dzieci szczególnie, tak to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
anglicy to dalej zachodnia kultura, inne wartości mają ogólnie x x tzn. jakie wartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik3polny dziś wartości np. więź rodzinna, styl wychowania dzieci, sposób bycia i relaksu, pojęcie o różnych rzeczach, poglądy na różne sprawy, podejście do konsumpcji, długów itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
wartości np. więź rodzinna, styl wychowania dzieci, sposób bycia i relaksu, pojęcie o różnych rzeczach, poglądy na różne sprawy, podejście do konsumpcji, długów itp itd. x x a mozesz podac jakies konkretne przyklady? mnie zawsze zadziwia w Niemcach to, ze sa oni w stanie wydac ciezkie pieniadze na wynajem mieszkania. przedzial 1500-2000 euro za mieszkanie miesiecznie wsrod moich znajomych z pracy to norma. jedna wyplata zostaje poswiecona na oplacenie mieszkania. ja bym wolala kredyt splacac zamiast wynajmowac za te pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amerykanie np są bardzo rozrzutni, kupują dla sportu lub relaksu, są powierzchownie mili i uśmiechnięci ale bardzo skryci, problemy zatrzymują w sobie, boją się otworzyć do innych głębiej, trzymają dystans przeważnie, dlatego jest dużo depresji i ludzi samotnych, co 5ty bierze antydepresanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
rozumiem, ze mialo byc anglicy zamiast amerykanie. ja nie jestem rozrzutna. podejrzewam, ze 20% ludzi w PL tez bierze jakies psychotropy. mozna cos zrobic, zeby zdobyc ich zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie z zachodu są mało bezpośredni, okrążną drogą zawsze próbują, polacy znowu są raczej bezpośredni, nie owijają w bawełne, to nieraz prowadzi do konfliktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak zdobyć zaufanie anglików, oni z reguły nie tworzą głębokich więzi, są raczej powierzchowni jak i amerykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
czyli ulokowanie uczuc w angliku to nie jest dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik3polny dziś zxxxx miało być amerykanie, ale anglicy pewnie podobni, z tej samej kultury się to wywodzi. Są plusy i minusy, ogólnie chyba neutralnie, dlatego z nimi jest trudna sprawa się bliżej zaprzyjaźnić, po prostu mało łączy lokalnego z emigrantem, tymbardziej ze wschodu europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik3polny
ok. wschod z zachodem chyba sie nigdy nie zrozumie, ale kto nie ryzykuje ten pozniej zaluje. najwyzej nie wyjdzie mi z tym anglikiem. nie mam nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tylko jedną taką sobie koleżankę i chłopaka od pół roku im to zwisa i powiewa czy macie znajomych, bylebyście nie były bluszczami i miały swoje zajęcia. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×