Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dach.

DACHÓWKA JAKI KOLOR

Polecane posty

Gość dach.

Mamy dylemat w wyborze dachowki, wybralismy konkretny model (Roben z polyskiem) ale kompletnie nie wiem jaki kolor-kasztan, czy czarno-brazowy. Ktos na forum buduje domek i doradzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
ewacji jeszcze nie mamy wybranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
ewacji mialo byc.. bedziemy wybierac pod kolor dachowki raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
elewacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
nikt nie buduje domku ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0
dla mnie tylko czarny , sciany z piaskowych plyt , cos na styl starodawnego zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
tez mi sie podoba czarny+biala/ecru elewacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0
jesli masz troche gotowki ,to pomysl moze nad tym zeby nie robic najpopularniejszych u nas okien , z dwoma ogromnymi skrzydlami. moze warto podzielic je mniejwiecej po rowno , i w oknie dac krateczke , oczywioscie w nowoczesnym stylu , kolo okien okiennice ktore przewaznie beda otwarte, dodaje to ukorku chacie i nie wyglada ona tak bezpluciowo. pod oknem moze jakis wymyslny metolowy podstawek pod jakies doniczki na cala szerokosc okna , nie musio w nim nic stac a daje ladny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0
biala elewacja jak najbardziej ale zwroc uwage na otoczenie twojego domu ,czy nie ma tam drog pokrytych piaskiem itp. bo latem mocno sie kurzy wiec za dlugo nie nacieszych sie ta biela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czarnym wszystko widać, zacieki po śniegu,po liściach itp każde chlapnięcie ,zasycha i zostaje plamka nie na próżno najlepsze jest to co najpopularniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
akurat nasz domek bedzie stal za innym domem wiec nie przy drodze, ale faktycznie biala elewacja szybko moze sie pobrudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
aliksandra a na czerwonym/kasztanowym widac brud wydostajacy z komina, wiec wszystko ma swoie + i - w sklepie doradzali jednak czarna ze na tym brudu nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może doradzali czarną bo im sie słabo sprzedaje, znam dużo ludzi z taką dachówką i sie nie brudzi tym bardziej że nie wolno już węglem palić ani jakimiś odpadami, w kominku pali się drewnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach.
nie wolno już węglem palić ---> to czym sie pali ? Gaz to jest spory wydatek tymbardziej ze jest duzo miesiecy grzewczych w Polsce. A co do czarnej dachowki to nie sadze ze by sie slabo sprzedawala bo widze po domach w okolicy Ale dziekuje za sugestie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupić dobrej jakości dachówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga254
Kolor pokrycia dachu powinien pasować do elewacji, przynajmniej ja mam takie zdanie. Czy jest to dachówka ceramiczna czy może blachodachówka? Czytałam w artykule: http://szwedzkablacha.pl/blog/ladny-trwaly-dach-z-blachodachowki/ że blachodachówka pod wpływem wilgoci nie odkształca się. Nie wiem jak z żywotnością koloru, ale bardzo podobają mi się kolory metaliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blachodachówka z połyskiem to dla mnie wiocha i brak gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga254
Każdy może mieć swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Kinga254. Dach powinien pasować do koloru elewacji. Mnie najbardziej podobają się takie ceglane dachówki, tradycyjne, do białego domu. Duży wybór mają w hurtowni Abud http://www.abud-dach.eu/, dodatkowo doradzą, ktora najlepiej sie sprawdzi. To oni wykończyli mi strych, ocieplili go i jeszcze kompleksowo położyli dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie decydował się na połysk, po prostu mi to się nie podoba. Ja do swojegu domy wybrałem blacho dachówkę z posypką kwarcową: http://fincostal.com.pl/bond/ dla mnie było to idealne rozwiązanie, pasujące do reszty budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on się nazywa Roben z połyskiem tak poprostu? Nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Z Robena bardzo mi się podoba Monza w karmelowym odcieniu ( http://www.veldach.com.pl/dachowki_show.php?ofertaID=4 ). Kojarzy mi się trochę z takim uroczym starym domkiem. Ale będzie pasować tylko do białej elewacji, ecru i odcieni beżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybrala brozawa dachowke i biala elewacje i biale okna za granica widzialam taki domek cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja223
Do mnie zdecydowanie przemawia kasztan, sama wybrałam taki w http://fincostal.com.pl/produkty/ szczególnie jeśli dom mam w kolorze acree, idealnie się ze wszystkim komponuje, nawet z zielona trawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×