Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dach.

DACHÓWKA JAKI KOLOR

Polecane posty

Gość Seveks45
Największy wybór kolorów dachowek masz zdecydowanie w Braas. To producent u ktorego nie brakuje modeli bo jest aż 21 a do tego teraz dochodzi jedna nowość. Najmodniejsze wydaje mi się, że teraz są dachowki czarne, grafitowe i szare. A jeżeli chcesz mieć wysoki połysk to tutaj galzura Topline spełni ten wymóg w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie tez na te wyszukiwarkę http://panoramadachow.pl/?typ=332 , to baza ponad 800 dachów, jest z czego wybierać:) Dachówki, blachodachówki itp. Mają produkty róznych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam czerwoną dachówkę ceramiczną i bardzo mi się podoba. Dach wygląda nowocześnie i ładnie komponuje się z resztą domu. Dachówki zamawiałam od firmy www.dachdek.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozakrafal
Ja to dachówkę mam roben piemont http://klinkierbud.pl/_,3,43551,8378 brązową. Ładnie się komponuje z kolorem domu, mam jasno żółty. Mojej żonie bardzo się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam klasyczną czerwoną. Spory wybór pokryć dachowych, zarówno ceramicznych dachówek jak i betonowych znajdziecie w hurtowniach Ambit www.ambit.gda.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał366
No to może czarna bądź szara? Teraz na Dachobraniu można złapać fajną dachówkę ceramiczną w dużo niższej cenie niż normalnie. Sprawdź gdzie są najbliżsi dystrybutorzy Braas i zapytaj o dokładną ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onski75
Moja dachówka jest w kolorze czarnym, a elewacja beżowa. I jeśli o to chodzi to każdemu mogę polecić farby elewacyjne od Caparolu. Producent spełnia swoje obietnice i naprawdę farby nie przepuszczają wilgoci, szczególnie te silikonowe. Polecam zajrzeć www.caparol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek881
Dość duży wybór dachówek w szerokiej ofercie możesz znaleźć w ofercie Braas i na promocji Jesiennego Dachobranz 2017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gragik77
Największy wybór kolorów dachówki masz zdecydowanie w ofercie Braas i jeżeżeli chodzi również o jakośc dachowek to tutaj również postawilbym na tego producenta. A każda ich dachówka jest zabezpieczona Angobą bądź Glazurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabson
Moim zdaniem klasyczna czerwień bądź własnie czarna dachówka to te 2 kolory które wśród dachówek sobie upodobałem. na szczęscie w Braas sporo modeli dostępnych jest własnie w tychh barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie ma sensu za bardzo kombinować z oryginalnymi kolorami. My zamawialiśmy produkty tej firmy http://dachstyl-ryki.pl i nie dość, że mają produkty bardzo dobre jakościowo, to oferują właśnie klasyczne kolory. To najlepsze wyjście - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emin88
No oczywiście, ale jeżeli producent umożliwia to czemu by z tego nie skorzystać. Nasz dom powinien wyglądać tak jak tego chcemy i za to również cenię producenta dachówek Braas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milorczyk
A jeżeli będziesz również zainteresowana otrzymaniem dodatkowej Gwarancji systemowej na 15 lat od Braas, która dotyczy każdego elementu dachu to polecam sprawdzić warunki tutaj http://gwarancjasystemowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirson
No to może warto pojśc w klasyczne ale również modne kolory czyli dachówka czerwona bądź czarna. Zawsze będą na czasie, a do tego to rozwiązanie praktycznie na całe życie. Sprawdź ofertę Braas bo mogę Cię naprawdę zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://klinkierbud.pl/produkty/dachowki-ceramiczne,2,43551?ftrLst=eyJEQUNIw5NXS0lfUk9CRU4iOlsiQkVSR0FNTyIsIkJPUk5IT0xNIiwiTU9OWkEiLCJQSUVNT05UIl0sIlBIT1RPIjpbIjEiXX0%3D#products tu masz wiele fajnych kolorów. Ważne jest żeby pasowała do elewacji. Jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz455
Teraz chyba najpiękniej wyglądają dachówki ceramiczne pokryte angobą i w kolorze antracytowym bądź grafitowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIłosz455
No to może warto zostać przy klasycznej czerwieni ceramicznej to pozostaje niezmienne piękny i modny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość osób decyduje się na dachówki koloru pomarańczowego lub brązowego. Ważniejszy jest jednak wybór firmy, która produkuje dachówki niż koloru. Polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy www.pamir.net.pl Oferują dachówki ceramiczne od sprawdzonych producentów. Dodatkowo mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moreks
Niedawno Braas wprowadził w kolejnej dachówce (Teviva) dodatkowy kolor, także polecam zwrócić uwagę na ich ofertę, ponieważ jest w czym wybierać od modeli po szeroką paletę kolorów oraz zabezpieczenia przed porastaniem i zabrudzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam klasyczną czerwoną dachówkę, za bardzo się na tym nie znam, ale mąż mówi że mamy pierwszą klasę z firmy www.top-dach.com.pl i wygląda naprawdę świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexXep
Creaton wprowadził nowość w swojej dachówce Titania - kolor łupka. Bardzo ładnie się prezentuje ta szarość. Ta dachówka ceramiczna ma powłokę angobowaną, która daje gwarancję, że nic nam na dachu nie urośnie. Patrz też na gwarancje jaką dają producenci. Wielu oferuje tylko 30 lat. Creaton daje 50 lat. Różnica spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortez
Po pierwsze to warto spojrzeć na zakres gwarancji ponieważ okres to trwania nie zawsze jest najważniejszy ;) Na ten moment jakbym wybierał pokrycie dachowe to zdecydowałbym się na dachówki betonowe od Braas, a to po części na trwającą promocję do końca sierpnia na modele Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar oraz Tegalit Protegon oraz jakość ich przygotowania, czyli barwienie w masie i zabezpieczenie przed porastaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenaReni
U nas mąż położył czarną dachówkę Roben. Kupiona w Klinkier Bud. Elegancko sie prezentuje przy czarnej elewacji. Jeszcze jakoś to załatwili, że płacili 8% VAT zamiast 23%, bo umowa była też z wykonawcą na usługi dekarskie. Warto się zainteresować tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaC
Dachówki betonowe też są dobre ale jednak ceramika jest trwalszym materiałem. Dłużej zachowuje swoje parametry i kolor, a beton pod tym względem już tak dobry nie jest. U nas też jest Creaton ale model Simpla z tego roku. Ma prosta formę która doskonale pasuje do domu. Jakość moim zdaniem bardzo dobra. My jesteśmy zadowoleni i efekt końcowy jest bardzo dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Roben, to gorąco polecam! A jeśli chodzi o kolor, to Ty sama wiesz co lubisz, jakie masz pozostałe kolory (elewacja, ogrodzenie, okiennice) i sama wiesz, co lubisz. Nie szukałabym przypadkowych odpowiedzi, tylko poradziłabym się osoby, która widzi projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczmarekKM
MichalinaC ta Simpla to chyba coś się zmieniała w tegorocznej edycji prawda? Sama piszesz, ze masz model tegoroczny, nie wiesz co dokładnie zmieniali? Jak kupowałaś to może sprzedawca coś wspominał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli interesuję cię ciekawe pokrycia dachówkę to skontaktuj się z firmą www.dachlux.pl z Warszawy. Warto wejść na ich stronę i zapoznać sie z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter

Dachówki ceramiczne, betonowe, bitumiczne czy blaszane dostaniecie w www.dachlux.pl/ Dobre ceny, dobry wybór a do tego mają też systemy odwadniania czy okna dachowe. Bardzo dobrze, ze udało nam się trafić na tę firmę, dobrze się tam zaopatrzyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob patrzy się tylko na to co im sie podoba jednak moim zdaniem warto zorientować się jakie kolory dachów mają domy w okolicy. Tak aby dobrac do nich swój kolor. Kolor dachówek, blachy czy farb na dach – należy dobierać także do kształtu dachu. Jeśli dach ma duży kąt nachylenia i jest bardzo rozbudowany (mansardowy lub wielospadowy) ciemny kolor może zdominować bryłę, a nawet przytłoczyć. Szczególnie jeśli dom jest parterowy. 

My dobieraliśmy blachodachówke w tym sklepie:

https://dachprofil.com.pl/oferta/materialy-dachowe/blachodachowka-i-blachy-dachowe/

Polecam się z nimi skontaktować, powinni doradzić jaki kolor wybrać. Dodatkowo mają bardzo dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Sprawdźcie sobie hurtownię Ambit Pokrycia Dachowe z pomorskiego. Mają ogromny wybór i rozsądne ceny, także na pewno coś ładnego i niedrogiego sobie wybierzecie. Co do koloru to uważam, że kolory ziemi są najlepsze- rożne brązy najbardziej lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×