Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amator Darmowych Stron

Darmowa strona i kreator stron internetowych

Polecane posty

Gość Amator Darmowych Stron

Szukam darmowej strony i kreatora stron internetowych, czy ktoś może jakąś polecić? W tej chwili znalazłem jimdo, imcreator i wix. Niestety cenzura nie pozwala wpisać pełnego adresu www i tak wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci o darmowy hosting, gdzie będziesz mógł zamieścić swoją stronę? ósemka pl na przykład. A do kreowania stron najfajniejszy jest Serif Web Plus X6, potem Corel X6 website creator, następnie Coffee Cup HTML editor. Zobacz stronkę zrobioną dosłownie w 5 minut w Serifie: x-proxy.xorg.pl/randkibb/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlorik
strona i kreator stron swoja drogą ale na czymś musisz jeszcze to postawić, ja ci mogę z doświadczenia polecić prohost - serwery na których działają są della - bardzo szybkie i stabilne. Poza tym firma ma często różne promocje i tak jak teraz można mieć serwer nawet za darmo przez pół roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Niektóre kreatory są bardzo fajne, ja ostatnio odkryłem niezłe narzędzie na webwavecms.com. Podoba mi się. Tworzę tutaj witryny dla swoich klientów i wychodzą całkiem ciekawe projekty – nie chwaląc się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaff
Jeśli chodzi o darmowe hostingi to nie polecam. Teraz za grosze można mieć już normalny funkcjonalny hosting. A co do kreatora i hostingu to mogę polecić www.cal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onemac.pl polecam wam ten hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onemac.pl oferuje wam najlepszy hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardo
Hosting i domena w hekko - 70 zł za pierwszy rok. Serwis na wp - za darmo. Kwestia uzupełnienia treścią. Tak więc cały serwis nie musi od razu kosztować kosmicznie dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardo
He? O czym ty piszesz człowieku. Na hostingu instaluje się wp, do tego kupuje jakiś porządny them i problem rozwiązany. Przecież żeby samodzielnie stworzyć i pociąć grafikę to najpierw trzeba mieć do tego pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtel
Zgadzam się z przedmówcą - stronkę pod podstawowe zastosowania to można sobie ogarnąć za śmieszne pieniądze. Hosting grosze, pozostałe kwestie również, tak więc na siłę proszę nie wymyślajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrubek
Hehe... WP to dwa kliknięcia. O czym wy piszecie? I mały hosting powinien na spokojnie ogarniać nawet kilkanaście takich serwisów, nawet jeśli posiadają pewien ruch. Co w tym zaskakującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampasek
Sam hosting kosztuje śmieszne grosze - kilka dyszek rocznie. Wykonanie strony internetowej uzależnione jest od wielu kwestii - strona może być kosmiczne droga, ale równie dobrze dosyć tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek33
Prowadziłem standardowy sklep online i za pośrednictwem kreatora http://mobilnastrona.net przeniosłem go również na urządzenia mobilne. Nie martwię się już o optymalizację SEO, o właściwą konfigurrację płatności i o hosting. Wszystko mają w pakiecie. Testować dają swój kreator za darmo przez dwa tygodnie, więc moim zdaniem oferta bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostlik
Strona powinna być normalnie postawiona na sprawdzonym skrypcie. Nie na darmowym serwerze - należy dobrać usługę odpowiedniej jakości i tak ją dopasować, aby wystarczyła pod oczekiwania waszych serwisów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz stawiacie stronek jest banalnie proste- wystarczy znać absolutne podstawy i można zainstalować samodzielnie cmsa - bez cudownych skryptów, bazując na tych popularnych. I to wystarczy pod prowadzenie normalnego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ogarnięcia jedno i drugie przez Hekko poniżej stówki, łącznie z domeną PL, tak więc chyba można tak spróbować. Pewnie, że w takim budżecie nie postawicie genialnego serwisu, bo niby jak? Ale jakaś amatorska stronka będzie śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz to normalnie na serwerze Hekko w panelu admina, ale ogólnie radzę próbować ogarniać to samodzielnie. Ja wtedy wrzucam sobie z automatu wszystkie wtyczki, po prostu mam później mniej roboty przy ustawianiu wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Kreatorów jest cała masa, są darmowe i są płatne, naprawdę lepiej zapłacić i za niewielkie pieniądze mieć całkiem sprawne narzędzia. Fajna też opcja jeśli strona ma być do e-biznesu na zainteresowanie isę tematem - http://www.getall.pl/ GetALL.pl to bardzo ciekawy portal, który w jednym miejscu pod jednym hasłem i loginem oferuje Wam szereg narzędzi przydatnych w e-biznesie, równeiż kreator stron. Opcja o tyle dobra, ze teraz jest jakaś promocja u nich więc można wypróbować to chyba za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda7811
Stworzenie strony nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać. Oczywiście najlepiej skorzystać z kreatora stron www. Jest to najlepsze i najprostsze rozwiązanie, które faktycznie się sprawdza. Tutaj https://blocreator.pl macie taką propozycję. Jest tam wersja darmowa oraz odpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wombattulacz
No WebWave będzie spoko. Mają dobre rabaty na początek, do tego dobry support i fajne możliwości. Do tego program płatny jest na wypasie (darmowa poczta, ssl i kilka innych rzeczy). Tu masz link z rabatem 30%: https://webwavecms.com/?ref=23830940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×