Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta Kapuściana opinie, efekty

Polecane posty

Gość gość

Hej, właśnie szukam dla siebie jakiejś diety odchudzającej. Jakie miałyście efekty po stosowaniu diety kapuścianej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dobra dieta, ale jak chciałam sama spróbować to bardzo szybko mi się znudziła. Po kilku dniach na kapustę nie masz już siły nawet patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapuściana podobno działa ale jest bardzo męcząca i monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zadbać o regularne odżywianie i nie podjadanie wtedy kiedy nie trzeba. Dieta kapuściana podobno skuteczna, ale ile można jeść kapustę? Najważniejsze jest to żeby trzymać się planu regularnych posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Wam na skutecznym odchudzaniu, nie szybkim ale skutecznym i zdrowym, to polecam poczytać tego bloga: http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-odchudzanie/ ; bardzo przyjemnie opisane zdrowe odchudzanie. Wystarczy przestrzegać kilku zasad i efekty są bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym blogu jest napisane dokładnie tak samo jak sama uważam :) normalnie jakby moje myśli :) A stosował ktoś ten pakiet Hiposencja na odchudzanie o którym jest tam mowa? Jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam kiedyś dietę kapuścianą i nie czułam się po niej najlepiej, często miałam mdłości i bolała mnie głowa. Spróbowałam przez weekend tej Hipnosencji i dużo lepiej się czuję, mam mniejszy apetyt ale nie straciłam siły a nawet przeciwnie, mam więcej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest dieta tortowo - truskawkowa, byłam na niej przez 2 tygodnie, znaczy nie jadłam nic tylko truskawki i tort z urodzin, schudłam 3 kilo i odchudzałabym się nadal, tylko skończył mi się tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tymi nagraniami hipnozy schudłam już 7 kilogramów :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbowałam tą hipnozę na odchudzanie przez weekend i bardzo fajne uczucie :) chce mi się jeść tylko tyle ile potrzebuje, więcej się ruszam, świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dobrego psychiatrę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba by mi dupsko rojebało po takiej diecie pierdze jak zjem odrobine bobu jak opętany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bywa przy takich dietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna dieta kapuściana ani s*ana nic nie pomoże jeśli nie weźmiecie się w garść, nie zaczniecie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Te wszystkie wymyślne diety są nic nie warte jeśli nie bedzie systematyczności i nastawienia w ćwiczeniach i bilansie odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogła właśnie Hipnoza na odchudzanie bo mam tyle energii do tej diety, że mam wrażenie że mogła bym zostać fitnesską :) zaczęłam jeździć na rowerku stacjonarnym i nie mam żadnego problemu żeby jest regularnie i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza jest bardzo dobra do odchudzania, można schudnąć naprawdę dużo i na stałe. Warto ułożyć sobie dietę, samemu lub u dietetyka, dostosowaną indywidualnie do naszego organizmu i trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dieta nic nie da, trzeba się ruszać też. Ja mam bardzo fajny program Hepika Fitness, schudłam już 4 kilo w dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hepika Fitness? Opowiedz coś więcej o tym bo mnie zainteresowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, właśnie zabieram się za fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 kilo w dwa tygodnie to bardzo dobry wynik jeśli waga się utrzyma. Ja osobiście nie wierzę w te wszystkie diety cud bo łatwo przyjdzie łatwo pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×