Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dla Przemka...

Polecane posty

Gość gość

Smutno będzie nam bez Ciebie, Tyle serca tu włożyłeś. Choć i tak mi nie odpowiesz... - czy naprawdę się zabiłeś? Mam nadzieję, że to wszystko Prowokacją jest kolejną. Wracaj szybko tu na kafe, Bo każdemu serca więdną. Księżyc mi przez okno wpada, A ja patrzę w czarne niebo. W sercu wciąż tli się nadzieja. Wracaj do nas, chodź, kolego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super :) piekne epitafium :( Przemo ja tez chce zebys wrocil. Zebys wyzdrowial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczony był tu stopniowo przez Was...nie wytrzymał psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dorwe jakies auto w Pylandii bede mial duze szanse. Nic nie poradze jak dorwe cokowlwiek to bedzie max speed a polskie leszcze w insigni beda mogly wachac spaliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy kanalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wymysle wiersz :) Tyle dales z siebie Tyle usmiechu radosci ciepla Twoj cieply meski gleboki glos I twoj piekny meski tors Gdzue jestes Przemku wroc do nas Jestes jak nasz As Tyle żalu smutku i lez jest we mnie wracaj do nas bo nam serce peknie Ten wiersz spontaniczny dla ciebie Ulozylam z milosci do ciebie Niech depresja odejdzie wreszcie od ciebie Bedziemy zawsze z toba w potrzebie Zostan nie odchodz Wroc do nas Jestes jak slonce jak promyk jak swiatlo Światełko w tunelu Spraw by nigdy nie zgaslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie my go zabilismy, to inne huja go zabili . Czemu my kanalie , no czemu? My byli dobre dla niego , czego sie czepiasz . Jak dlugo go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam czy on przypadkiem w wiezieniu nie siedzi za to wszystko co wyprawial w necie,na tym forum.albo ma zakaz sadowy urzywania kompa,albo go zablokowali.albo oberwal od kogos konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek dam ci moje auto :) wroc Nie ma sensu zyc bez przema Kupie se sznur i zawisne przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o męski tors tylko o to, że zapowiadał samobójstwo :( Każdemu kto szydzi z ludzkiego cierpienia, życzę żeby sam był w sytuacji która go skłania do myśli samobójczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kiedyś wróci? :) paradoksalne jest to, że gdy ktoś jego pokroju siedzi na kafe jest dla wszystkich największym zyebem na świecie, a jak nagle znika, wszyscy go kochamy. Nie uważam tego za złe, ale może warto doceniać tych, którzy jeszcze tu są, bo również mogą nagle zniknąć? przecież kafeteria to jedna wielka rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on pożegnał sie tutaj ? Cos wiecej wiecie? Przemo dawaj , zobacz ktora godzina , do rana chcesz nas w niepewności trzymc? Litosci kurfa no Jak dlugo go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojdziesz za mnie do pracy zobaczysz !!!! Zobacz ktora godzina Poszla fama, ludzie nie spia, wiersze pisza, prezenty chca dawac , to milosc jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jade na recznym i ide spac. Niech Moja lepiej majtki juz pierze na wyjazd :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzialem,ze o samobojstwie wspominal.normalnie mi sie przypomnial film sala samobojcow.dziwna sprawa z tym zniknieciem.moze na wakacje pojechal?znalazl jakas laske i o kafeterii zapomnial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na moje to raczej by się nią pochwalił... a może to ktoś go zabił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtowałeś go a teraz zniknął. Możesz sobie pisać te swoje prześmiewcze wypociny, mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W********e już mnie z wkręcaniem, że on nie żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to on to.wszystko wymyślił, żeby zniknąć i powrócić pisząc o własnej rzekomej śmierci? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno nic mu nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocil Przemek ? Wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaj i fujów serce to szlachetny organ na który tu miejsca nie było trole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×