Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów województwo opolskie

dla zwolenników aborcji ...

Polecane posty

Gość Namysłów województwo opolskie

Wpiszcie sobie aborcja i zobaczcie zdjęcia na grafice wszyscy staniecie się przeciwnikami aborcji poczytajcie też o dzieciach które przeżyły aborcje i o chłopcu który był abortowany kilkumiesięczny twierdzicie że to sprawa kobiety? Że takie dziecko co nazywacie zlepkiem komórek jest niezdolne do życia? Jednak dziecko urodziło się żywe i przez pare minut żyło a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Nie myślcie że w Namysłowie czyli 16 tysięcznym mieście na Opolszczyźnie 40 km od Opola i 60 od Wrocławia ludzie nie mają ludzkich odruchów jesteście w błędzie ja czytając to i oglądając zdjęcia sie wielokrotnie poryczałem a do dziś byłem zwolennikiem aborcji teraz jestem przeciwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zobaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam, dalej poddałabym się aborcji zachodząc w niechcianą ciążę i uważam, że to powinno być prawo kazdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
A ja tak nie uważam nie szkoda ci dziecka za co ty je masz? Nie lepiej oddać do adopcji rozumiem aborcje ale tylko gdy życie dziecka czy matki będzie zagrożone to jak najbardziej ale jak gumka pękła lub antykoncepcja nie zadziałała to nie bo nie zawsze antykoncepcja czy gumki zadziałają trzeba się z tym liczyć albo seksu nie uprawiać i ja uważam że to uciekanie od problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze masz racje aborcja tylko w szczególnych przypadkach powinna być legalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem z jakiego powodu ci wszyscy pro aborcjoniści są takimi psychopatami owładniętymi chęcią zabijania, może sami powinni poddać się eutanazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego ze uciekanie, kazdy ucieka od problemow te dzieci nawet tego nie czuja bo bedac w brzuchu sa polswiadome i polspiace a ze strasznie to wyglada no coz lew pozerajacy antylope tez wyglada strasznie ale cos jesc musi, taka okrutna natura, co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Tyle że te dzieci co opisałem urodziły się żywe aborcja powinna być do 3 czy 4 tygodnia ciąży potem nie, poczytajcie te historie o tym dziecku które żyło tylko kilka minut lekarze twierdzili że na tym etapie dziecko nic nie czuje i nie urodzi sie żywe jak widać urodziło sie żywe i na pewno wszystko czuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ja nie chce pasozyta ktory bedzie ciagnal ode mnie wszystkie skladniki odzywcze, wam facetom latwo mowic, nic na ciazy nie tracicie, akobiety owszem zdrowie, urode i rozcharatane krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska się wyludnia a tępe lewactwo pierdzieli jak potłuczone na temat aborcji po to tylko żeby podlizać się zachodnim lewakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Kobieta która np została zgwałcona i cierpi czy cierpi z innego powodu jak na przykład weźmie tabletki poronne a dziecko przeżyje lub ona sama lub osoby trzecie podczas usuwania ciąży coś źle zrobią a dziecko przeżyje zdarzają się takie przypadki np podczas 6-7 czy 8 miesiąca ciąży przeżyje może potem być chore i walczyć o życie bo np wykonanie aborcji czy środki poronne je uszkodzą to dziecko po narodzeniu będzie cierpiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Jak dziecko pasożyt? My wszyscy nimi w łonie matki byliśmy nie chcesz dziecka to nie uprawiaj seksu a jesli chcesz uprawiać seks to się wysterylizuj są kliniki w Holandii co się w tym specjalizują wtedy już prawdopodobnie do końca życia będziesz bezpłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede uprawaiac seks i usuwac kazde poczete dziecko i co mi zrobisz?mam wywalone na ciebie i na te nienarodzone dzieci. mam wywalone na wszystkich ludzi. swiat jest okrutny a skoro taki jest to ja tez taka jestem. i chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów woj opolskie
Jeśli płód czy życie dziecka było by zagrożone to jak najbardziej zabieg można wykonać bo w Polsce aborcja tylko w trzech przypadkach jest legalna i rząd nie pracuje nad ustawą o zakazie aborcji pani premier sie wypowiedziała i nie ma projektu w sejmie bo tą aferę to instytut Ordo luris i organizacja pro life zainicjowała jeśli np dziecko ma się chore urodzić to po co ma cierpieć wtedy można (ale tylko za zgodą sądu) usunąć ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Copywriter wypeirdolaj z tym tematem. Poćwicz sobie na własnym blogu. I o aborcji, i o Smoleńsku, i o Namysłowie. Zwłaszcza że z ciebie dupa a nie copywriter i dużo ćwiczyć potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam zdjecia i nie rusza mnie to, a wszystkim zatwardzialym przeciwniczkom aborcji zycze zeby je ze stu uchodzcow zg****ilo to wtedy pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Jak można być takim bezdusznym przecież ciebie też mogło to spotkać albo mnie jak można być tak bezdusznym dać ci karabin to wszystkich ludzi byś wystrzelała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też im tego życzę i żeby podszkolić sie z ortografii.co to jest,,dzieciontko,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, na ogół przeciwnicy aborcji za wstrząsające zdjęcia przedstawiają dokumentację po poronieniu naturalnym w 4 i 5 miesiącu albo po aborcji dzieci z chorobami genetycznymi, które i tak narodziłyby się wymagającą na całe życie opieki rośliną :) aborcję na ogół wykonuje się do 3 miesiąca, kiedy płód nie ma jeszcze w pełni wykształconego mózgu - co następuje dopiero pomiędzy 13 a 16 tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Dziecko po poronieniu i aborcji wygląda tak samo na poronienie przeważnie nie ma się wpływu a na aborcje tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama ze spokojnym sumieniem aborcję przeszłabym tak do początku 5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja daje możliwość przerwania życia kogoś, kto jeszcze nie ma jakiejkolwiek świadomości. ten ktoś może zmienić życie kobiety na znacznie, znacznie gorsze. ten ktoś wymagać będzie poświęcenia absolutnego. jeżeli zaś tego kogoś się urodzi i zdecyduje oddać, to będzie już zawsze dręczyło poczucie winy, że gdzieś tam jest moje dziecko, wychowują je obcy ludzie, nie wiem co się z nim dzieje, ono zaś zapewne będzie mnie kiedyś szukać i zadawać pytania. wolę więc pozbawić życia tego kogoś, kto jeszcze nie ma świadomości, aniżeli pozwolić mu na zniewolenie mnie, zniszczenie mojego ciała i życia uczuciowego albo zmuszenie do życia w poczuciu winy i żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie matka tez chciala poronic ale jej nie wyszlo i wiecie co? Cale zycie pytam Boga dlaczego dal mi zycie bo zaluje ze zyje! Cale zycie od dziecka mysle o samobojstwie.. Teraz przez glupia ustawe wroca te czasy gdzie glupie biedne baby skakaly, turlaly sie ze schodow zeby tylko poronic a potem takie dziecko cale zycie chce umrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×