Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci wolą duże, tłuste d**y u kobiet, a nie jędrne, zgrabne odstające

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego faceci wolą duże, tłuste d**y u kobiet, a nie jędrne, zgrabne odstające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyłeczki? Bo niby mają wtedy na czym siedzieć... śmieszne, każdy ma na czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka genetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tylko na tyłki patrzą ale na całokształt idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Nawet jeśli wolą to się tego wstydzą, nie wstydzą się natomiast tego że kręcą ich wielkie cyce. Mówię to jako babka ze sporym wystającym tyłkiem i niedużym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zgrabne, jędrne, odstające to może mieć facet. Tu trzeba odmiany. Aha jesteś inna bo masz wielką duppe to jesteś kobietą a nie facetem. Jesteś więc w moim typie, jeszcze klapsa w pośladki żeby aż się zatrzeslo. To jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, zgrabne i odstające to może mieć facet leje :-D faceci mają płaskie tylki ale są sexy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
To w końcu mam tyłek jak facet czy kobieta? Nie jest to obwisłe pupsko, jest właśnie w miarę jędrny, nie tak znowu miękki, ale też nie twardy jak skała i jest wystający - przez lordozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę tłuszczyk u kobiet. Takie wyćwiczone poślady są trochę męskie. W ogóle kobiety ćwiczące tracą sex appeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie chudy tyłek odstaje? Chyba na p******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasnee ze lubia wielkie. Moze i sa dla nich ik przy rowniczesnych 60cm w talii i szczuplych nogach. A wiekszosc posiadaczek duzych pup i piersi to spore kobiety z nadwaga. U nas Polska a nie Ameryka i Kardiaszanki ;) weszlam na temat bo sama mam mocno wystajaca pupe ktora byla moim kompleksem. Teksty swietlik, pozniej Lopez itp. W biodrach mam 89cm, rozmiar s a z boku pupa sie odznacza. Za to moj maz ja uwielbia. Mietoli, klapsuje, caluje, zachwycony. A kobiety z typowymi wielkimi dupskami go odrzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura277777
Hahah jasne, że wolą tłuste brzydkie tyłki, kto Ci takich głupot naoopowiadał? :D Sama byłam świadkiem kiedyś w sklepie jak młoda dziewczyna , lekko przy kości z wielką dupą w legginsach robiła zakupy i przy kasie stała za nią grupka facetów to strasznie się naśmiewali z tego jej tyłka, że tłusty itd A jakby zobaczyli mały i jędrny, oddający tyłeczek to myślę, ze by pozytywnie zwrocili uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
A poza tym to widzę, że grubaski uwielbiaja sie na tym forym pocieszać bo co chwila pojawiaja sie tematy " dlaczego faceci wola kobiety przy kości?" " dlaczego faceci wolą tłuste d**y u kobiet? " itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×