Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baron pancerny

Dlaczego kominiarze chodzą po mieszkaniach i dają kalendarze?

Polecane posty

Gość baron pancerny

Jestem Polakiem, urodziłem się w Polsce, mieszkam w Polsce ale wciąż nie umiem pojąć tego polskiego zwyczaju. Po co ktoś puka do moich drzwi i daje kalendarz? Mam kalendarz w telefonie i to taki połączony z organizerem. Starcza mi. Gdybym chciał mieć kalendarz papierowy naścienny, to poszedłbym do kiosku i wybrałbym jakiś duży, ładny, kolorowy, itd. Ale na pewno nie kupiłbym jakiejś czarnobiałej odkserowanej kartki A4. A taką właśnie kserówkę usiłował mi wcisnąć kominiarz pukający do moich drzwi i zmuszający moje szanowne cztery litery do zwleczenia się z wyra, gdy właśnie się leniłem czytając po raz kolejny "Shoguna" (książka 100x lepsza niż film!). Kiedy uchyliłem drzwi, by sprawdzić "kto tam" przywitał mnie widok podłużnej zmęczonej nieco twarzy. Jegomość bez słowa wyciągnął w moim kierunku kartkę z odkserowanym kalendarzem. - Kominiarz - oświadczył w końcu. - Inżynier - odpowiedziałem tym samym tonem. W jego niemrawych oczach błysnęło na moment zaskoczenie i zgasło równie raptownie, gdy zrozumiał, że moje nie sięgnięcie po kalendarz oznacza, że transakcja kserówka za kasę nie dojdzie do skutku. Bo oczywiście wiem, że przyszedł po pieniądze ale nie wiem dlaczego mam dawać kasę akurat kominiarzowi za akurat kalendarz, akurat brzydki kalendarz, (o kuźwa, ile akuratów) którego nie wziąłbym nawet za darmo. Poniekąd szkoda mi go było tego facia ale naprawdę nie stać mnie na sponsorowanie dziwnych zwyczajów finansowo-kalendarzowych, których nie chcę i których nawet nie rozumiem. Tu nie chodzi o skąpstwo. Gdy ktoś potrzebuje staram się wspomóc ale on ma stałą pracę, stałą pensję i jeszcze wyciąga rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrało się dwóch OSZUSTÓW :P. x Domokrążca udawał KOMINIARZA :P, x a Pancerny Baran INŻYNIERA :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu1... Jeśłi chodzi o oszustwa to chyba ty jesteś tu rekordzistą. Może przypomnę: - specjalista od analu - mistrz kupowania swoim kobietom (a miałeś chociaż jedną?) kolczyków po 1 zł; - ochroniarz ochraniający policję podczas akcji; - ochroniarz pani kurator; - świadek jak rodzice rozłupywali dziecięce czaszki siekierami; - świadek jak rodzice naszywali łatki na rozłupane czaszki; - świadek jak kilkoro dzieci z rozłupanymi czaszkami inkarnowało nagle w jedno dziecko. Misiu1, w piertoleniu głupot zająłbyś niewątpliwie drugiej miejsce na podium. Bo jesteś zbyt głupi na zajęcie pierwszego miejsca nawet w takiej dziedzinie jak głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, misiu1, a właściwie osiołku1. Nigdy nie byłem za eutanazją ale gdy czytam twoje wypociny to dochodzę do wniosku, że musisz się bardzo męczyć na tym świecie, co? Może faktycznie dla ciebie należałoby zrobić wyjątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, osiołku1. Mi ciebie zwyczajnie żal. Samotny spasiony mitoman na wózku przesiadujący dniami i nocami na damskich forach i w ten sposób rekompensujący sobie niedobory w kontaktach z płcią przeciwną. Widzisz biedny osiołku, one mogą z tobą rozmawiać tylko gdy cię nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 to komunistyczny zjeb czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość neuro
Baron, trochę się czepiasz. Wiadomo skąd to się wzięło. To jest tradycja, która już zupełnie zatraciła swój sens i jest tylko zabawną/zbędną/nużącą/irytującą (zależnie od stosunku do niej) sytuacją. Kiedyś łazili, bo dorabiali sobie w ten sposób. Kalendarze były w każdym domu potrzebne, niekoniecznie ogólnie dostępne, więc to był niezły dodatkowy biznesik, oparty na powszechnej sympatii do kominiarzy. Strażacy też tak chodzili. Ale czasy się zmieniły. Ja bym o to nie kruszył kopii. Nawet, bym ten kalendarz zakupił, tak dla draki :D i błahej tradycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzesiadujący dniami i nocami na damskich forach i w ten sposób rekompensujący sobie niedobory w kontaktach z płcią przeciwną. ale to do ciebie tez pasuje pancerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ 12:08 Nie. Ja zaglądam tu raczej rzadko. Raz w tygodniu. Góra dwa. Interesują mnie głównie tematy antymuslimowskie i antyrodzinne. Opowiadam się za normalnością i politycznie jestem skrajnie prawicowy. W zasadzie nie zabieram głosu na działa erotycznych i im pokrewnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, osiołku1. Mi ciebie zwyczajnie żal. Samotny spasiony mitoman na wózku przesiadujący dniami i nocami na damskich forach i w ten sposób rekompensujący sobie niedobory w kontaktach z płcią przeciwną. x HAHAHA idealna diagnoza tego czerwonego ruskiego komunisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy Baron przesiaduje. Nie widuję go tak często, jak tego czerwonego kaszaka misia1, który włazi wszędzie i o wszystkim, wszystko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Opowiadam się za normalnością i politycznie jestem skrajnie prawicowy." właśnie popełniłeś oksymoron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie strażacy chodzą z kalendarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Mylisz się, osiołku1. Mi ciebie zwyczajnie żal. Samotny spasiony mitoman na wózku przesiadujący dniami i nocami na damskich forach i w ten sposób rekompensujący sobie niedobory w kontaktach z płcią przeciwną. x HAHAHA idealna diagnoza tego czerwonego ruskiego komunisty x x Ten osiołek1 zwolennik PO, czyli komuch, dlatego mnie tak atakuje bo jestem prawicowcem. Ale nic mu to nie da. Niech szczeka sobie zza klawiatury. Kto się przejmuje jakimś mitomanem misio1-osioł1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kominiarza dowiedziałam się, że oni "prawdziwi kominiarze" od lat nie chodzą po domach i nie sprzedają kalendarzy. Owszem jak przychodzą na robotę to zostawiają kalendarz jako gadżet reklamowy do usługi. Na takim kalendarzu jest nazwa danej firmy kominiarskiej adres telefon. Ci chodzący z kalendarzami to przebierańcy na ich kalendarzach nie ma żadnego adresu ani telefonu, bo oni nie zajmują się tym czym zajmują się kominiarze oni tylko wyglądają jak kominiarze i wciskają te kalendarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 ty czerwona gnido niedojyebiye pjerydolony przez takich chuj/ów ja ty mamy dziś muzułmanów w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>dlatego mnie tak atakuje bo jestem prawicowcem<<< x Atakuję Cię, bo jesteś IDIOTĄ. x Dla mnie nie różnisz się od świra24. x Ty tylko podobnie jak świr92 udajesz intelektualistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitka17
najwiekszym IDIOTA to jeste tu ty misiu! Nigdy nic madrego nie napisales. NIGDY! Nie znalazlam ani jednej Twojej wypowiedzi zawsze tylko wcinasz sie na cudze tematy i atakujesz. To juz pravik 24 jest lepszy od Ciebie bo On przynajmniej nie hejtuje jak Ty hejtujesz. Do barona to Ty nawet startu nie masz zreszta do nikogo tu nie masz wiec sie zamknij i przestan wszystkich hejtowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Tanitka17 dziś 10/10 Jeśli jest jakaś osoba najczęściej wyśmiewana na kafe to jest nią właśnie misio1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są biedni i chcą zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy kominiarz nie sprzedaje żadnych kalendarzy. To był oszust podajacy sie za kominiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Tanitka17 dziś najwiekszym IDIOTA to jeste tu ty misiu! Nigdy nic madrego nie napisales. NIGDY! Nie znalazlam ani jednej Twojej wypowiedzi zawsze tylko wcinasz sie na cudze tematy i atakujesz. To juz pravik 24 jest lepszy od Ciebie bo On przynajmniej nie hejtuje jak Ty hejtujesz. Do barona to Ty nawet startu nie masz zreszta do nikogo tu nie masz wiec sie zamknij x @ gość dziś Jeśli jest jakaś osoba najczęściej wyśmiewana na kafe to jest nią właśnie misio1 x Dzięki Wam! :) No i co misiu1? Czy też może idioto1? Chciałeś ze mnie robić idiotę a tymczasem sam jesteś uważany za idiotę i osobę z której najczęściej się śmieją. Mógłbym dalej cię glebić pod butem ale pojedynek słowny z imbecylem nie przynosi mi żadnej chwały. Ja nawet nie muszę cię glebić. Wystarczy, że się odezwiesz i inni zglebią cię za mnie. A'propos jakie to uczucie być wciąż wyśmiewanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitka17
Bardzo prosze baronie. Na Twoim miejscu baronie pancerny nie wdawala bym sie z tym idiota w dyskusje bo on tylko wyzywac imie i hejtuje na kazdego a sam nigdy nic madrego nie napisal. Nie znizaj sie do jego poziomu bo to nie przystoi a Ja osobiscie bardzo cenie Ciebie i Twoje tematy. Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie misia to kaleki alkoholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz idioto, że to oszuści? Kurwa, co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×