Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektorzy ludzie sa takimi flejami?

Polecane posty

Gość gość

Np. wchodzę do toalety w galerii- nasikane na podloge :O Tak ciezko za przeproszeniem wcelować do kibla? Albo np. idę zjeść do maca, patrzę- a jacys ludzie z pozoru dobrze ubrani zostawiaja po sobie tacki i nie wyrzucają. Albo tez wielu ludzi sie nie myje co czuc w komunikacji miejskiej Rozumiecie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różni ludzie ja np. nie bardzo sprzątam w domu ani aucie ogolnie nie szanuje swoich rzeczy, ale jeśli chodzi o chigiene czy np porządek w pracy i dbanie o powierzone mi rzeczy jest zupełnie odwrotnie. więc zależy od ludzi co lubią i na co zwracaja uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeczcze rzadkie sprzatanie w domu jestem w stanie zrozumiec bo przyczyna tego jest lenistwo. Ale co jest przyczyna, ze ktos naszczal na podloge zamiast do kibla w galerii, albo np. wurzucil smieci obok kosza, a nie do niego i wiele innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry to pewnie ja. Celuję zawsze w podłogę , czasem niechcący trafiam do kibla. Tacki mogą się jeszcze obsłudze przydać, szkoda wyrzucać. Myć się dla innych? Komuś rozum odebrało! Ja myję się dla siebie, kiedy czuję, że przyszedł taki czas Mam dobry węch, ten czas jeszcze nie nadszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×