Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewaaaaakoneewwa

Dlaczego PiS jest tak gnojony? Czy uważacie PO zapewni nam przyszlosc?

Polecane posty

Gość Ewaaaaakoneewwa

Strasznie najezdza sie na pis bie rozumiem tego . Średnio interesuje sie polityka więc moze ktoś mi wytłumaczy z argumentami w czym po jest lepsze od PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niczym. To antypolacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że PO jest lepsze? Najlepiej PO i PIS pozamykać. Pierwszych w więzieniu (złodzieje), a drugich w psychiatryku. Ale dlaczego PIS jest złe? -Caritas dobry, bo zbiera na dzieci w Aleppo=WOŚP zły, bo zbiera na dzieci w Polsce -dają 500+ i 4000+, przy czym obniżają środki na leczenie dzieci i ciężarnych (!) -ośmieszają nas w Europie i na świecie (chociaż to dotyczy też PO) -są świętsi od papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaakonewa
No właśnie mi się wydaje że gdyby po było u władzy to juz byśmy mieli w ciul uchodźców takie 'unowocześnienie 'zasciankowej Polski. A mi sie to u nas podoba. Podoba mi się naszą straoswieckosc z niektórymi sprawami ze nie chcemy aborcji tego całego zepsucia które jest dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myśle , PO gdyby rządziło już mielibyśmy kraj zalany muslimami, PiS nas uratował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaakonewa
Non stop slysze w moim gronie jaki PiS jest straszny. Ale wydaje mi sie tym mniejszym zlem.. nie uważam 500 plus za coś złego. Żeby noe było sama nie biorę nie mieszkam w Pl ale uważam że sie należy przy naszych zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta wycinka drzew to niepotrzebnie spanikowali i się wychowali też uważałam to za dobry krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby po bylo u wladzy mielibysmy tu milion uchodzcow. Ludzie obudzcie sie i dziekujcie Bogu za 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pan jaroslaw to zbawca Polski, uwolni nas od zachodniego jarzma i podniesie Polske z kolan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy się?! Komu? Tej patologii spod budki z piwem? Dlaczego w podatkach ludzie bezdzietni mają wywalać pieniądze na taki margines społeczny? Jeśli ktoś pracuje-ok. niech dostaje 500 zł nawet na jedno dziecko. Ale jak siedzi taka żulernia pod blokiem, cały dzień nic nie robi i jeszcze wyciąga łapska po cudze pieniądze to jest śmieszne. 500+ nie powinno przysługiwać ludziom, którzy już pobierają inne świadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczylo zrobic odpis od podatku pracujacym, ale to by nie byla kielbasa wyborcza. Lepiej dac 5 stow darmozjadom/ i uczciwym ludziom pewnie tez. Poczekamy, jeszcze troche i 500+ upadnie, a darmozjady beda zdziwione dlaczego, przeciez im sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaakonewa
A jeśli ktoś pracuje 10 lat zajdzie w ciążę jedną drugą. Płaci podatki ubezpieczenia wszystko to nie należy się? Czemu odrazu 500 plus hest kojarzone z patologią? Tp co teraz łączy kto ma więcej niż jedno dziecko jest patologią? Może ktoś na ma większe ambicje niż prasowanie do emerytury której dostadostanie 600 zl bez posiadania dzieci bo to ie wygodne dla państwa ale chce też założyć rodzinę? Nie miałeś rodzeństwa? Czy podchodzisz z patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaakonewa
Powinni dopracować w jakiś sposób 500plus ale broń Boze likwidować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×