Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam Niemiec Test pieluch

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale nie mogę znaleźć odpowiednich pieluch dla syna (12 miesięcy) który notorycznie prawie wszystkie przelewa. Za dnia zmieniam je co 3 godziny i jest ok ale najgorzej jest nocą bo żeby dziecko dotrwało suche do godz 5 nad ranem to wypada zmienić pieluchę choćby raz w nocy. Przetestowałam już większość pieluch i najgorzej do tej pory wypadły pampersy (używamy ich dość długo) numer 3. Wcześniej nie było jakich problemów z nimi . Syn na czwórki jest za cieniutki więc tylko trójki pasują (Baby dry, premium dry). Moltex oeko to porażka bo nad ranem dziecko miało mokre Body na całych plecach. Znalazłam najnowsze testy pieluch OEKO TEST z roku bieżącego i tak się plasuje: Ocena bardzo dobra - pieluchy Baby love premium dry Ocena dobra - Beauty Baby Mueller, Mamia (Aldi), Pampers active fit, Baby dry, simply dry ale skrytykowano chemię dodawaną do wkładów bo Balsam którym nasączają wkład ma parafinę i olej ziemny który zaburza ph skóry. Ocena dostateczna- Babydream (Rossmann), Elkos Baby premium, K Classik Baby, Vibelle (Aldi), Toujours (Lidl) , MOltex Eko, Moltex Baby, Naty by Nature, Tip babywindel (Real). Te z oceną dostateczną cechowało to że nie odprowadzały wilgoci i często przemakały. Taka jest ocena w testach Oeko a jaka jest wasza opinia? Ja używałam wszystkich pampers, Moltex, Beauty Baby, Active Windeln Ultra dry (Mueller), Babylove . Wszystko numer 3 . Za dnia jest ok ale nocą katastrofa. Pomóżcie , co u was się nocą sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, te trójki mogą nie wytrzymywać . Ile on waży? Skoro jest drobniutki to faktycznie czwórki mogą być za duże ale co marka to trochę inny rozmiar. U nas pampers czwórki miały luźne nogawki bo pieluchy są dość miękkie i jak tylko wejdzie tam trochę moczu to ciężar "rozkłada" nogawki i siki przelatują ale mój syn też jest Drobny, ma cienkie nóżki i nie należy do tych pączków :). Spróbuj może z Babylove czwórki? U mnie sprawdzają się babylove lepiej niż pampers więc ten test nie kłamie . Najgorsze to pampers simply dry i active fit (tego na noc nie zakładaj), tak samo Baby dream z Rossmann, to jest porażka. Sama nie wiem co ci doradzić ale spróbuj Babylobe czwórki, powinny dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :). Mój syn waży 9 kg więc teoretycznie mieści się w górnej granicy wagowej do tych pieluch i chętnie bym zmieniła na 3+ lub 4 tylko że te trójki pasują idelanie, nie są za luźne ani za ciasne, są dokładnie w sam raz a nogawki nie są wogóle opięte także jak założę większy numer i już próbowałam to pielucha robi się po nasikaniu otwarta bo pupa opada i nogawki się otwierają . Może ktoś jeszcze poda swoje doświadczenia. Mój syn czasem się przebudza żeby się nocą napić wody ale nie sądzę by to to było problemem bo za dnia też te pieluchy nie wytrzymują dłużej niż 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie jestem z Niemiec ale u nas w At jest podobny wybór pieluch więc jeżeli miałabym coś doradzić (przynajmniej na doświadczeniach z moją córką) to pieluchy pampers active premium dry (dawne pampers new born). My kupujemy akurat trójkę czyli ostatni numer bo bardzo nam się podoba pasek wskazujący przepełnienie ale i struktura pieluszki (jest taka jak w active fit) i świetnie się dopasowują do ciała oraz wytrzymują noce. Baby dry są przereklamowane, mają zbyt krótkie paski pod rzepę (te przednie) i są wykonane ze zwykłego "vliesu" więc nie są tak dopasowane i elastyczne a co gorsze zbyt szybko się przepełniają i robi się wigotny flak. Taka jest moja propozycja, spróbuj tych co mówię na noc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, wypróbuję w takim razie. Używałam ich numeru 1, 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×