Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do starszych uzytkowników

Polecane posty

Gość gość

wyobrażacie sobie jakies 15-20 lat temu,ktoś zadaje pytanie ;jak facet ma poderwać faceta:-D przecież zostałby zlinczowany,natychmiast namierzony i publicznie napiętnowany,a nawet być może osadzony w kryminale za nieobyczajne zachowanie,a dzisiaj prosze bardzo,temat kwitnie,wszyscy się udzielają,radzą itd. chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mając okres nie mogłabyś spać z mężem w łóżku, teraz to normalne...chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 1917,popadasz w skrajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotnisko w Modlinie
lecz nagle mozesz zaczac spadac w dol... a to juz nie to samo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
To jest mój temat i wyobraź sobie, że od blisko 100 lat homoseksualizm nie jest w Polsce karany sądownie. Jakie nieobyczajne zachowanie? Nie miałem na myśli "jak przespać się z facetem", a jak go zapoznać i przekonać się, czy mam szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowany 25 - nie przejmuj się, jak na standardy kafeterii jesteś wyjątkowo kulturalnym użytkownikiem i nikomu w niczym nie uchybiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Akurat tym się nie przejmuję. Mam gorsze zmartwienia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. No to w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą - życzę Ci, żeby sytuacja z kolegą jak najszybciej się wyjaśniła, z takim podejściem zasługujesz na satysfakcjonujący związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażam sobie nie takie tematy się tu pojawiały. "Dziewczyna powiedziała że pokocha mnie ale nie moją stulejkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Dziękuję :) Mam dzisiaj wysyp miłych komentarzy na moich tematach. Sytuacja z kolegą prawdopodobnie nie wyjaśni się szybko, ponieważ on przypuszczalnie nie domyśla się co do niego czuję i mało jest prawdopodobne z różnych przyczyn by zrobił 1szy krok. Ja natomiast chcę z nim o tym porozmawiać ,ale odwlekam tę decyzję. Miałem wczoraj okazję, ale z niej nie skorzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×