Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motos1

Dostalem z liscia.

Polecane posty

Gość Motos1

Kumpluje sie z pewna kobitka od kilku dobrych lat, ona jest zajeta ale w sumie duzo czasu spedzamy ze soba. Podoba mi sie ale nigdy nie probowalem do niej startowac bo ma faceta, ostatnio siedzielismy wieczorem u mnie i sobie troche popilismy, ona ni z tego ni z owego wyskoczyla z tekstem zebym ja pocalowal. Wahalem się ale nalegala, w sumie gdzies podświadomie wiedzialem ze nic dobrego z tego nie bedzie, no ale... zrobilem to i zaraz po tym dostalem w pysk. Zwinela się w takim tepie, ze ledwo co zdazylem sobie w glowie poukladac co sie stalo a teraz sie do mnie nie odzywa. O co tu k****a chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci mowie: otóz ta pani utwierdzona w przekonaniu o swej urodzie poszukiwała kolejnych atrybutów które by sobie mogła powiesić to tu to tam żeby sie ładnie prezentować i doszła do wniosku, że pomożesz jej w dobraniu sobie takich twrzowych cech jak inteligencja tudzież posiadanie mmęskiego przyjaciela vel pluszowego misia. kiedy powiedziała żebyś ją pocałował to chodziło jej o to abyś powiedział, że jest piękna kobietą i c***j ci stoi jak brzoza przy drodze na jej widok ale bardziej cenisz w niej inteligencje poczucie humoru oraz jej walory towarzyskie i nie chcesz tego psuć. a tak zachowałeś sie jak typowy skończony cham który mysli tylko o seksie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motos1
To do niej nie pasuje, nigdy nie bawial sie w takie gierki nawet po wiekszej ilosci alko. O cos innego musialo chodzic, ale nie moge dojsc co to mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi się tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że nie takiego pocałunku oczekiwała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta ma i takie akcje laska odstawia. A ty jak wiesz ze kogoś ma po co startujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chciała cmoka w polik :P A tyś jak ją pocałowal ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motos1
Wlasnie mowie, ze nie startuje do niej, nie wiem co mi odwalilo ze ja pocalowalem, mowila to tak powaznie, czulem, ze cos jest na rzeczy i cos z tego niedobrego wyjdzie mimo to jakos tak wyszlo. Szlag mnie trafia jak teraz o tym mysle bo nie chce żeby nam sie kontakt urwal. Po co ona to zrobila i czego oczekiwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×