Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Dowód wpłaty

Polecane posty

Sytuacja wygląda tak: W czerwcu, została dokonana wpłata za obrone licencjatu na poczcie. Wpłata była dokonywana na tym dowodzie białym z 4 odcinkami. Oddałam w dziekanacie dowód wszystko było ok. W grudniu dzwoni do mnie Pani z dziekanatu, że ona przeoczyła to, ale oddałam jej 2 odcinki i na żadnym z nich nie ma stempla z poczty. I się zaczeło. Ja niestety dowodu wpłaty już nie posiadam. Byłam na poczcie, chociaż sama nie jestem pewna czy to napewno na tej poczcie była robiona wpłata. 2 odcinki, które były przechowywane w dziekanacie zostały wysłane do centrali poczty w innym mieście, określiłam, że wpłata mogła być robiona w terminie 25-10 czerwca, chociaż na dobrą sprawę nie mam pojęcia jakiego dnia ta wpłata była robiona. Odpisali mi, że nie ma u nich tej wpłaty. Pani z dziekanatu robi mi wielki problem z sprawdzeniem tego czy faktycznie wpłata doszła na ich konto, tłumacząc, że ona musi znać konkretny dzień, bo to jest strasznie dużo pracy i że bardzo prawdopodobne że będe musiała jeszcze raz uiścić opłate. Kto zawinił? Ile powinnam trzymać dowód? Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Dowód wpłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaa
Na mojej uczelni wygląda to tak, że każdy student ma swój indywidualny nr konta. Poza tym, ona powinna sprawdzić to, czy masz zapłacone dużo wcześniej, a nie dopiero teraz. Kolejna sprawa: jeśli masz nr rachunku, na który wpłacane były pieniądze to idź na pocztę, a Pani w okienku pewnie Ci pomoże, kup jakąś kawę i poproś ją, żeby odnalazła Ci przelew na podany nr rachunku i podaj też kwotę. Oni mają oryginał u siebie i jak znajdą to Ci skseruja:) To tyyyyle. A takie pokwitowania niestety trzeba dłuuuuuuuugo przechowywać:) Trzymam kciuki, powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×