Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień matki czyli wybieramy prezent

Polecane posty

Gość gość

Co w tym roku drogie kafeterianki kupujecie swoim mamom? U mnie sprawa wygląda tam, że wiem, iż moja mama marzy o zegarku chociaż nie chce się przyznać więc raczej pomysł jest. Tylko teraz jaki kupić żeby się spodobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam szkatułkę (kupiłam taką "łysą" do ozdobienia) i kupiłam perfumy, które lubi, ale widziałam że już się kończą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ode mnie nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububububububu
ja swojej kupiłam w tym roku kije do nordic walkingu od Spokey! Ale się zdziwiła, ale i ucieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już załatwiłam sprawę, dostała zegar i kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorkakłosek
ja od zawsze twierdze, że najlepsze jest spa albo jakis manicuer lub coś takiego, bo mamy zasluguja na odpoczynek. ja swoją zabieram dzisiaj do poznańskiego madame art na zabieg złuszczający Azelanem i już nie mogę się doczekać jej reakcji jak wejdziemy do tak dobrego gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako córka powinnaś wiedzieć, co się mamie spodoba. Możesz zawsze poszukać na stronie https://www.demus-zegarki.pl/, jakie są propozycje na prezenty. Ja swojej już zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam mamie zegarek na stronie https://www.e-zegarki.pl/. Bardzo się ucieszyła, a zegarków tam maja duży wybór. Także jak na inną okazję będziecie szukali prezentu dla kogoś bliskiego, to zajrzyjcie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że od czasu do czasu warto przygotować coś bardziej nieszablonowego tak, żeby wyróżnić ten Dzień Matki spośród wszystkich poprzednich. Właśnie dlatego proponowałabym taka niespodziankę: https://pokazy-iluzji.pl/ Można ją zorganizować naprawdę niewielkim kosztem i zapewnić sobie mnóstwo naprawdę magicznych wspomnień. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety? Jakiś sensowny pakiet z Prezent Marzeń, np. coś związanego z relaksem, spa, odpoczynkiem. Prezent w takich klimatach na pewno się sprawdzi. A dalej to już kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Ale wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń, może pakiet związany z relaksem i odpoczynkiem? Moim zdaniem to właściwy kierunek. Jeśli szukacie prezentu, to dobierajcie go tak, żeby robił wrażenie. Niech da przyjemność. Nie róbcie prezentów np. związanych z kuchnią. To nie ten kierunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka132
Ja kupuje mamie rajstopy zawsze, uwielbia odsłaniać nogi i umiem trafić w jej gust, więc prezent trafiony w punkt. Zazwyczaj zamawiam z Gabrielli bo mają ogromny wybór w niskich cenach, a wytrzymałościowo rajstopy zdają każdy egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×