Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ironiczna_Mysz Official

Dziennik rozkładu struktur ego.

Polecane posty

Witajcie! Wspaniałe wiadomości! Jak zawsze! Budzimy się z hipnozy i dołączmy do wymiaru rzeczywistości. Z tej okazji postanowiłam założyć temat o strukturach ego i co jakiś czas będę pisała opowieści nakłaniające do dyskusji na temat ego struktury i jej procesu rozkładu. My kosmici powinniśmy trzymać się razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to Ty odkryłaś Barbarę Santanę i tu sprowadziłaś? odpisałam na mejla, ale zaraz chyba idę spać. muszę wstać o 9 :( koszmar, tylko 10 godzin snu niecałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialam wstać o 9 żeby wszystko ogarnąć, jedzenie,kąpiel,makijaż,strój, serial,praca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się tu znalazła, cóż. Ta strona przyciąga wariatów :-P A swoja drogą myslalam,ze może to Twój projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymenty dobrych wieści stanowimy jedność. Barbara to osoba oświecona pozbycie sie ego i proces transformacji daje takim osobom wgląd w naturę nielokalnej świadomości kwantowej nas samych, to jest jak powrót do tego czym byl nasz byt przed schwytaniem nas w ten wymiar rzeczywistości. nieskończony wymiar szczęścia, dzielony z innymi swiatami w ktorych przebywamy jednoczesnie jest ostatnia dobrze znana nam forma istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniło Ci się cos ciekawego? Bo mi glaskanie dzika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA SZATANA I NIE MA PIEKLA. Wszystkie destruktywne zachowania u czlowieka (tak zwane "grzechy") maja miejsce pod wplywem Ego.Po rozkladzie EGO nikt nie bedzie "grzeszyl".Szatan jest stworzony przez Ego,bo wchodzi a sklad RELIGI stworzonych przez Ego.Wszystkie aktywnosci zwiazane z demonami i tak zwanym "Szatanem"sa stwarzane przez vibracje EGO i wzmanicniaja Ego struktury na calej planecie.Wszystkie tak zwane"szatanskie aktywnosci"znikna po rozpadzie struktur Ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×